100.0%
Transmetropolitan 10: Naposled

Transmetropolitan 10: One More Time

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

A je to tady! Na jedné straně pološílený novinář, kterého stěží snesou jeho vlastní asistentky, na druhé prezident USA. První z nich trpí degenerativní a debilizující mozkovou chorobou, druhý je totálně psychotický parchant. Jejich závěrečné střetnutí ustojí jen jeden. Ve finále Transmetropolitanu, které dostává pověsti revolučního díla Warrena Ellise a Daricka Robertsona, čeká Spidera Jerusalema poslední boj za pravdu a spravedlnost proti všemu opresivnímu zlu, které na něj dokáže budoucnost naházet. Co ho ale na konci této cesty čeká – hora, nebo hrob?

Obsah

UŽ NENÍ CO ZTRATIT!

A je to tady! Na jedné straně pološílený novinář, kterého stěží snesou jeho vlastní asistentky, na druhé prezident USA. První z nich trpí degenerativní a debilizující mozkovou chorobou, druhý je totálně psychotický parchant. Jejich závěrečné střetnutí ustojí jen jeden. 
Ve finále Transmetropolitanu, které dostává pověsti revolučního díla Warrena Ellise a Daricka Robertsona, čeká Spidera Jerusalema poslední boj za pravdu a spravedlnost proti všemu opresivnímu zlu, které na něj dokáže budoucnost naházet. Co ho ale na konci této cesty čeká – hora, nebo hrob?

Oceňovaný scenárista Warren Ellis (The Authority, Planetary) a výtvarník Darick Robertson (The Boys, Wolverine) komiksem Transmetropolitan: Naposled zamykají dveře, zhasínají světla a nastavují ciferníky časovaných bomb. Kniha obsahuje sešity 55–60 jejich nezničitelné série společně se speciály Nenávidím to tu a Města hnus, narvanými kresbami hostujících výtvarníků.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Transmetropolitan #55–60

Transmetropolitan: I Hate It Here

Transmetropolitan: Filth of the City

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tak a je tu konec. Závěr série, který nejenže se povedl, ale který se mi zaručeně vryje do paměti. Závěrečné sloupky byli už jen malou třešničkou na dortu, která dala zavzpomínat na dřívější události. 90%

(22. listopadu 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Transmetropolitan 10: One More Time
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Transmetropolitan (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 29/10/2014
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 23/08/2011
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Darick Robertson

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 240
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 9. září 2014
Naposledy editováno 9. září 2014

Najdete nás na Facebooku