80.0%
Ultimátní komiksový komplet #037: Ultimates: Národní bezpečnost
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Následkem Hulkova běsnění uprostřed New Yorku se veřejnost dozvídá o existenci nadlidského zásahového týmu americké vlády známého jako Ultimates.

Obsah

Následkem Hulkova běsnění uprostřed New Yorku se veřejnost dozvídá o existenci nadlidského zásahového týmu americké vlády známého jako Ultimates. Neuvěřitelné schopnosti jeho členů však budou vystaveny těžké zkoušce - S.H.I.E.L.D. totiž odhaluje mimozemskou invazi, která se v utajení připravuje už celá desetiletí.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Ultimates #7-13.

Autoři

Bryan Hitch
Bryan Hitch
Kresba
Mark Millar
Mark Millar
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Traum
Offline

Tuhle část čtyřdílného běhu jsem si nechal nakonec, a tak bych tu mohl zhodnotit vývoj. Kladně. V prvním díle dostáváme snahu rozjet supertým včetně počátečních neshod uvnitř, z nichž asi nejvýraznější se podaří díky SHIELDU a schopným stykům s médii otočit ve startovací triumf týmu, hned poté (zde) následuje ultimátní hrozba, která se stává maturitní zkouškou týmu ve všech směrech. Zajímavé, ale ne tak zajímavé jako to, co se děje poté. V Nadčlověku a Národní bezpečnosti vidíme získávat tým určitou formu moci. V Bozích a monstrech vidíme jak se s tou mocí nakládá a není to vždycky kafíčko. Plus nějaká ta paranoia a schíza... Ale zpátky k Ultimates 1.2. Jako obstojná část výborného celku za jedna, Millarův způsob vyprávění za jedna, kresba za jedna.... ale furt tomu něco chybí do zmíněných Bohů a monster. Takže bohužel čistých 8/10

(3. září 2014)
jh666
Offline

Ultimate vesmír jsem si opravdu oblíbil a díky téhle knize ho mám zase o trochu radši. Je fajn vidět hrdiny, kteří mají k dokonalosti hodně daleko, ale pořád jsou hrdiny. První díl Ultimates byl až na finále takový komornější a psychologický, kdežto tady nám Millar předkládá o dost víc akce, která opravdu stojí za to a nemusel by se za ní stydět leckterý film. Škoda, že další díly v UKK už nevyjdou, ještě že je vydal alespoň BBart. 100 % a všem doporučuji.

(21. srpna 2014)
zdenda
Offline

Panečku to je ale akce. Strhující tempo nenechá ani vydechnout, stále se něco děje, stále někde někdo někoho mlátí a někdo s někým bojuje.Kresba je kvalitní a i přehledná, což také není zcela běžné! Ale nějak si myslím, že se v té vší akci ztrácí nějaká myšlenka. Ale je to pouze názor člověka, který takové ty akční střílečky moc nemusí.

(22. srpna 2014)
batcat
Offline

Proste a jednoducho preafektovane. Stale pre deti, no toto nie je spravny sposob pisania pribehov pre deti. Hra sa to na dospele a brutalne no nie je. Mark Millar je dost zly spisovatel a pise naozaj zle pribehy s vynimkou kick-ass.

(13. října 2016)
47
Offline
47

Som rád že Millar nestratil dych a pokračovanie Ultimates je rovnakou peckou.K týmu z jednotky prihodil zopár nových tvárí a skvele ich zapracoval do deja,ktorý nijako zvlášť neohuruje zvratmi zato vybíja zrak bezhlavou akciou.Áno,toto pokračovanie je viac akčný náter ako jednotka,ktorá bola skor zameraná na postavy,ale na kvalite to komiksu určite neuberá.Absencia hlbšej myšlienky mi určite nevadí.Ved Millar sa nesnaží riešiť palčivé témy,ale snaží sa nás zabaviť,čo sa mu dokonale darí.Iste,nakúsne tému domáceho násilia,,,superhrdinoy,,,ale uzavrie ju čisto v komiksovom štýle.Nejde predsa o rodinnú drámu ale o superhrdinský komiks.Kresba opať perfektná takže jednoznačných 5z5.

(21. dubna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Ultimates Vol. 2: Homeland Security
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/08/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 21/08/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: Bryan Hitch

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 20. srpna 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku