60.0%
Ultimátní komiksový komplet #017: Punisher: Vítej zpátky, Franku - část 2
60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Punisherova osamělá válka proti organizovanému zločinu pokračuje! Při útoku gaunerů mámy Gnucciové, kteří objevili jeho skrýš, byl těžce raněn, a nyní bude potřebovat všechny své síly, aby jim úder oplatil.

Obsah

Punisherova osamělá válka proti organizovanému zločinu pokračuje! Při útoku gaunerů mámy Gnucciové, kteří objevili jeho skrýš, byl těžce raněn, a nyní bude potřebovat všechny své síly, aby jim úder oplatil. Ale i kdyby se mu podařilo zotavit, čeká na něj výzva, jaké dosud nikdy nečelil: nejnovější nájemný zabiják mámy Gnucciové - ohromný, neústupný vrahoun známý jako Rusák!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Punisher (vol. 5) #07-12

Autoři

Steve Dillon
Steve Dillon
Kresba
Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

zdenda
Offline

Franka mám rád a po první části, u které jsem se opravdu hodně bavil, mi přijde tato část o něco slabší. Přesto je to zábava plná svérázných figurek (Qicht, dívka ze sousedství, detektivové, mstitelé . . .)

(21. srpna 2014)
S4TW
Offline

V podstatě budu opakovat to, co jsem psal už u první části. Jedná se o zábavné čtivo, plné brutální akce, spousty mrtvol, spáleného masa, spousty vystřílených kulek a hlavně krve. Ovšem nic vyššího než jednoduchá zábava se v tom bohužel nenajde. Psychologie postav není nějak moc rozpracována, navíc většina vedlejších postav není ani nějak moc zajímavá (pokud teda pominu Rusáka a mámu, ti jsou dokonalí). Většina vedlejších linek spíše nudí, než že by příběhu dodávali body navíc. V prvopočátku jsou ostatní mstitelé zajímavým nápadem, ale s ubíhajícím časem se z nich stanou obyčejní tucťáci a vlastně i hlupáci. Frank si jede svoje sólo, svojí Vendetu, ale nevím no. Kresba mě prostě vůbec netáhne, jak jsem již psal u prvního dílu, k Punisherovi vůbec nesedí a nenavozuje tu správnou atmosféru. Dialogy jsou také povětšinou slabší, jediný, kdo trochu perlí je opět máma a Rusák. Je to takové to dílo, co si jednou přečtete, řeknete si OK, docela to šlo, ale už se k tomu nebudete mít potřebu vrátit. Rozhodně se dalo, v případě Punishera, sáhnout po kvalitnějším kousku. Pokud bych měl srovnávat s první části, tak je to absolutně fifty/fifty - sice dostaneme navíc Rusáka, ovšem vývoj ostatních mstitelů je dle mého neuspokojující a ztratil dost původního potenciálu.

(12. listopadu 2014)
47
Offline
47

Nič z toho čo som v tejto dvojknihe našiel ma nepresvedčilo o ich kvalite a do toho nič rátam aj kresbu.Dillon tu predvádza oči boliace panely,ktoré posobia ako by ich kreslil 18 ročný chlapec nudiaci sa v škole na hodinách.Zlú kresbu odpustíte,keď je príbeh dobrý,ale toto ten prípad nie je...Príbeh je bezduchá strieľačka,čo by nemuselo vadiť keby to dalo dohramdy slušnú zábavu podporenú aspoň dobrou kresbou,no to sa nestalo...Príbeh síce udrží Vašu pozornosť,no len vďaka tomu že sa moc nezdržuje ničím a doslova cez mŕtvoly sa ženie ku koncu,no bohužial je to tuctovka so slabučkou kresbou...odpad UKKačka ako vyšitý....2,5z5

(31. ledna 2016)
jh666
Offline

Po mém zklamání z prvního dílu, který je pro mě v UKK nejslabší, jsem od druhého Punishera nečekal naprosto nic. Nakonec ale musím říct, že se mi líbil o trochu víc než jednička. Hlavním faktem je asi Rusák, který byl naprosto geniální a pak narážka na Star Wars. Ale to je tak všechno. Vedlejší příběhy mě opravdu moc nezaujaly (snad jen policejní duo) a příběh taky dost pokulhával, i když byl o něco lepší než v první půlce.

(8. srpna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Punisher Vol. 1: Welcome Back, Frank
Druh Román
Žánr Akční
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/08/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 07/08/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 6. srpna 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku