65.0%
Ultimátní komiksový komplet #026: Fantastic Four - Rozhodná akce
65.0%
-- %
Extérní hodnocení

Protože byl Doctor Doom uvězněn v pekle, rozhodne se Fantastic Four osvobodit tyranizovaný lid Latvery, jeho někdejšího království.

Obsah

Protože byl Doctor Doom uvězněn v pekle, rozhodne se Fantastic Four osvobodit tyranizovaný lid Latvery, jeho někdejšího království. Ačkoliv do země vstoupí s těmi nejlepšími úmysly, jejich mise začne brzy vyvolávat napětí. Přítel se obrací proti příteli a do pohybu se dávají události, jež pro jednoho z členů týmu skončí tragicky!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Fantastic Four vol. 1 #503-511

Autoři

Mike Wieringo
Mike Wieringo
Kresba
Howard Porter
Howard Porter
Kresba
Mark Waid
Mark Waid
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

zdenda
Offline

Příběh pokračoval, vyvíjel se a já čekal na nějakou pointu . . . Ale na tohle si nikdy nezvyknu! Vím, že jsou hrdinové pouze vymyšlené postavy v rukou \\\"boha\\\" tvůrce, ale aby si to uvědomovaly i postavy? No to snad ne! Ale když to po sobě čtu, nezní to tak hrozně, jako to bylo na papíře! Konec pro mě sundal 2 hvězdičky.

(21. srpna 2014)
S4TW
Offline

Já jsem tedy celkem spokojený a k absolutní spokojenosti zase tolik nechybělo. Knihu bych rozdělil na dvě části. Příběh, který se týkal Latvery a příběh z \\\"Ráje\\\". Ten první byl vážně velice povedený a změna charakteru Richardse byla velmi překvapivá, vše se vyvíjelo zajímavým směrem, mělo to napětí, překvapivé momenty a skvělé zápletky. Nakonec to i vyvrcholilo velmi povedeně se šokujícím koncem. To byla ovšem jen první část. Pak nastala ta nudná část, kdy se FF snaží něco udělat v Ráji a celé to na mě působilo dosti utahaně, nezajímavě a vlastně vcelku i zbytečně. Na druhou stranu mě osobně přišel konec zajímavý a dosti překvapivě zpracovaný, rozhodně to byl docela wow efekt, který jsem nečekal a vůbec jsem s ním neměl problém, ba naopak. Bohužel této povedené události předcházeli tři poměrně nudné sešity... Ve finále jsem byl tedy se scénářem spokojený tak na 75% procent, rozhodně se jedná o zajímavější příběh FF a vcelku dosti netypický, s netypickým vývojem charakterů (pro FF). Kresba je příjemná, taková s menším důrazem na reálnost, respektive fotografické obrázky, což se ovšem k FF skvěle hodí. Je plná jasných (možná až veselých) barviček a panely jsou místy velmi pěkně zpracovány. Pokud bych měl uzavřít celý komplexní příběh o FF, který už začal s první bookem, tak jsem byl nadprůměrně spokojený a od tohoto (do této doby pro mě nudného) týmu jsem to nečekal. Na jednu stranu se jedná o klasické FF, na tu druhou je tam dosti neobvyklých prvků, které celý tým posouvají trochu na jinou úroveň, což přidá celkovému dojmu většinou plusové body.

(5. listopadu 2014)
47
Offline
47

Vydarené pokračovanie.Tentokrát Waid zlomil rozprávanie úplne iným smerom.Dospelý príbeh,tak povediac, odzbrojovania Latvery a Doomovho hradu okorenený až politickým podtónom je originálny a prekvapivo nenudí.Ďalším plusom príbehu je prerod charakteru Mr. Fantasticka.Jeho posadnutosť zničením akejkoľvek možnosti návratu Dooma je dobre,uveriteľne spracovaná....a na chvíľu nám vráti nemesis FF do diana.Kresba je lepšia ako v predchádzajúcom FF,no možno nie je kvalitnejšia ale určite k tomuto tipu príbehu sedí viac.Ani v tomto komikse sa Waid nevyhol tomu že záver knihy trochu nudí.Scenár tu zabrdne prekvapivo do teológie,aj ked len veľmi okrajovo.Koniec príbehu....no,neviem čo dodať...Vcelku to beriem ako zaujímavý komiksový nápad o ktorého kvalite nebudem polemizovať...ale čo sa týka momentu prekvapenia je to priamy zásah........4z5

(31. ledna 2015)
jh666
Offline

Nějak nevím, co si myslet. Minulá FF mě mile překvapila magickým Doomem, ale ten tu skoro není a na komiksu je to znát. Začátek takový průměr, ale pak se to začalo zlepšovat. Reed, u kterého se zdálo, že se z něj stává nový Doom, byl nejlepší částí svazku, ale nejsme v Ultimate vesmíru. Krátkodobý návrat Dooma byl taky fajn, takže jsem přemýšlel o čtyřech hvězdách, ale pak přišel ten konec, který to celý podělal. Kresba taky zrovna dvakrát nepřidala. Takže za 3*

(10. července 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fantastic Four: Authoritative Action
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 09/07/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 10/07/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Waid
Kresba: Mike Wieringo
Kresba: Howard Porter

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 9. července 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku