--
Crew² #38
--
-- %
Extérní hodnocení

A je tu poslední letošní Crew. Proti obálce by sice mohli ochránci zvířat protestovat,neboť na obálce je podříznutá opice... ale jelikož je tu také skoro nahý dámský zadek, tak si té opice patrně nikdo nevšimne. Uvnitř pak najdete další pokračování epických ság. Dashiell Zlý kůň se sotva stal šerifem a už se ho chce někdo zbavit. A krvavá přestřelka je jen začátek jeho problémů. Do komiksu Rex Mundi se zase začíná zaplétat politika a boj s islámem - jako by tajemný zabiják v bílém, tajemství pod Paříží a všudypřítomná inkvizice nestačili. No a do trojice komiksy dotahuje předposlední díl Anity, kdy se hrdinka vydává na lov démonů do Sovětkybérie. Krásný svět... pokud máte kyslíkovou masku. Navíc se vrací...

Obsah

A je tu poslední letošní Crew. Proti obálce by sice mohli ochránci zvířat protestovat,neboť na obálce je podříznutá opice... ale jelikož je tu také skoro nahý dámský zadek, tak si té opice patrně nikdo nevšimne. Uvnitř pak najdete další pokračování epických ság. Dashiell Zlý kůň se sotva stal šerifem a už se ho chce někdo zbavit. A krvavá přestřelka je jen začátek jeho problémů. Do komiksu Rex Mundi se zase začíná zaplétat politika a boj s islámem - jako by tajemný zabiják v bílém, tajemství pod Paříží a všudypřítomná inkvizice nestačili. No a do trojice komiksy dotahuje předposlední díl Anity, kdy se hrdinka vydává na lov démonů do Sovětkybérie. Krásný svět... pokud máte kyslíkovou masku. 
Navíc se vrací Komiksové milníky s kultovní Barbarellou, je tu krátký text o komiksu Gantz a jako obvykle, slevové kupony na spoustu skvělých komiksů! A to vše v barvě - a v prodejnách Komiksového ráje pouze za 99 korun!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:


Skalpy 3 - Jason Aaron, R. M. Guéra
Rex Mundi 4 - Arvid Nelson, Eric J.
Anita 4 - Gabriel Bobillo, Juan, Bobillo

Autoři

Juan Bobillo
Juan Bobillo
Kresba
R. M. Guéra
R. M. Guéra
Kresba
Erik Larsen
Erik Larsen
Kresba
Jason Aaron
Jason Aaron
Scénář
Gabriel Bobillo
Gabriel Bobillo
Scénář
Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Crew² #38
Druh Sešitovka
Žánr Akční
Série Crew² (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 10/12/2013
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba --
Autoři Scénář: Jason Aaron
Scénář: Gabriel Bobillo
Kresba: Juan Bobillo
Kresba: R. M. Guéra
Kresba: Erik Larsen

Typ vazby

Sešitovka

Formát 210x295mm
Počet stran 72
Tisk barevný
Cena 149.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Crew² #37
Následující
Crew² #39

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 3. července 2014
Naposledy editováno 5. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku