--
Crew² #41
--
-- %
Extérní hodnocení

SAM A TWITCH 1 a 2! Hned první dva sešity z kultovní komiksové série ze světa Spawna! Dva odepsaní poldové vstupují do souboje se zlem, které zdaleka převyšuje jejich možnosti. Kriminálka temná tak, že proti ní je Sedmička romantickým příběhem pro dospívající dívky. Jedno z nejslavnějších děl pánů Briana M. Bendise (Powers, Daredevil) a Angela Mediny. VŠECHNO, CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O SNECH... ALE BÁLI JSTE SE ZEPTAT 1. První část odborné exkurze do světa Sandmana, při které vám bude dělat průvodce autor série Mýty! V krátkých komiksových povídkách se dozvíte odpovědi na všechny důležité otázky – třeba.... Proč jsou sny občas černobílé? Proč se opakují? Proč se vám stále zdá o šéfredaktorovi Crwe? (Dobře, na...

Obsah

SAM A TWITCH 1 a 2!
Hned první dva sešity z kultovní komiksové série ze světa Spawna! Dva odepsaní poldové vstupují do souboje se zlem, které zdaleka převyšuje jejich možnosti. Kriminálka temná tak, že proti ní je Sedmička romantickým příběhem pro dospívající dívky. Jedno z nejslavnějších děl pánů Briana M. Bendise (Powers, Daredevil) a Angela Mediny.

VŠECHNO, CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O SNECH... ALE BÁLI JSTE SE ZEPTAT 1.
První část odborné exkurze do světa Sandmana, při které vám bude dělat průvodce autor série Mýty! V krátkých komiksových povídkách se dozvíte odpovědi na všechny důležité otázky – třeba.... Proč jsou sny občas černobílé? Proč se opakují? Proč se vám stále zdá o šéfredaktorovi Crwe? (Dobře, na to poslední se tu odpověď nedozvíte... to se musíte zeptat svého psychiatra.)

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Zobrazit více

Komiks obsahuje

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Sešitovka
Žánr Akční
Série Crew² (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 09/06/2014
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Bill Willingham
Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Jason Little
Kresba: Angel Medina
Kresba: Albert Monteys
Kresba: Mark Buckingham
Kresba: Duncan Fegredo

Typ vazby

Sešitovka

Formát 210x295mm
Počet stran 74
Tisk barevný
Cena 149.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 3. července 2014
Naposledy editováno 20. února 2016

Najdete nás na Facebooku