96.7%
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka

Společenství superlidí je rozděleno rozhodováním o svém osudu - ustanovují se dvě soupeřící strany a někdejší přátelé se tvrdě střetávají.

Obsah

Následkem tragické nehody způsobené nezkušeným týmem rádoby hrdinů se zvažuje zavedení zákona o registraci superhrdinů, který by veškerým bojovníkům v kostýmu nařizoval odmaskovat se a spolupracovat s vládou. Někteří hrdinové nařízení vítají, jiní ho považují za odpornost. Společenství superlidí je rozděleno rozhodováním o svém osudu - ustanovují se dvě soupeřící strany a někdejší přátelé se tvrdě střetávají. Svět Marvelu se navždy změní.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Civil War  #1-7.

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Steve McNiven
Steve McNiven
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

zdenda
Offline

Zajímavé rozdělení hrdinů na dva nesmiřitelné tábory, kde se Cap i Stark objeví, pro mě na nečekané straně bojiště. Jen mi pila krev hysterická pozůstalá matka!

(21. srpna 2014)
47
Offline
47

Ďalší z veľmi podarených počinov UKK.Millar je frajer a jeho myšlienkou a akciou nabitý scenár skvele privádza k životu Mcnivenova kresba.Príbeh upaluje ku koncu,ktorý som asi aj očakával,neuveritelným tempom....pričom v ňom má všetko to správne miesto. Zas len odporučiť možem...

(25. ledna 2015)
comicsMax
Offline

Podle mého názoru se jedná o nejlepší komiks od Marvelu (který jsem zatím četl). Také se po něm hned zaprášilo proto jsem rád že ho ve sbírce mám. Děj je naprosto jedinečný (super-hrdinové bojující vědomě proti sobě, to je něco), kresba je skvělá a dějově je důležitý v celém Marvelovském vesmíru (ve spousta komiksech jsou odkazy a některé i přímo navazují, komiksy se také rozdělují na PŘED a PO civil war . P.S. Další skvělý a dějově navazující komiks UKK 42: Padlý syn - Smrt Captaina Ameriky.

(2. prosince 2015)
jh666
Offline

Pro mě po Zázracích dosud nejlepší svazek v rámci UKK. Přečetl jsem to doslova jedním dechem. Příběh opravdu stojí za to. Po scenáristické stránce opravdu nelze nic vytknout. Skvěle vykreslená je i charakteristika jednotlivých postav. Vše podtrhuje výborná kresba.

(13. června 2014)
sabo5
Offline

Jeden nejlepší komiks od Marvelu který změnil v dané obdobý vztahy mezi superhrdiny a vnesl mezi ně klín který je rozdělil na dvě skupiny které nejen že rozďelují superhrdiny a superpadouchy ale i normální čtenáře který se v komiksech přikláneli bud na Kápovo stranu či Ironmanovo což se jen tak neděje v každém komiksu tenhle komiks jsem si vážné užil ať už po vizuální stránce či příběhové.

(27. června 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Civil War
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 11/06/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 12/04/2007
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: Steve McNiven

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 208
Tisk barevný
Cena 219.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 13. června 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku