80.0%
Ultimátní komiksový komplet #025: Fantastic Four - Nemyslitelné
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Již celé čtyři roky maří Fantastic Four plány Dr. Dooma na ovládnutí světa. Protože ho v minulosti technologie zklamala, obrátil se tentokrát podlý despota Latvery ve snaze dosáhnout svých cílů na temná umění.

Obsah

Již celé čtyři roky maří Fantastic Four plány Dr. Dooma na ovládnutí světa. Protože ho v minulosti technologie zklamala, obrátil se tentokrát podlý despota Latvery ve snaze dosáhnout svých cílů na temná umění. Přišel čas, aby se Doom pomstil svým nejnenáviděnějším nepřátelům a roztrhal první rodinu Mavelu na kusy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Fantastic Four vol. 3 #67-70 a Fantastic Four vol. 1 #500-502

Autoři

Casey Jones
Casey Jones
Kresba
Mike Wieringo
Mike Wieringo
Kresba
Mark Waid
Mark Waid
Scénář

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Moj prvý komiks s FF dopadol prekvapivo dobre.Waid je schopný scenárista,o tomto tvrdení ma presvedčil výborným komiksom Kingdom Come,a v tomto diele Ukk to viac-menej potvrdil.Príbeh má skvelý úvod a napriek tomu že strety Domma a FF niesú novinkou,scénar nám prekvapivo naservíruje nové možnosti Doomovho boja voči svojím odvekým rivalom...mágiu...Postavý tak Mr. Fantastika pred sposob boja akým on a jeho rodinka úžasných ešte nečelila.Zároveň s finálnym stretom však odchádza aj iskra komiksu.Posledné časti príbehu,aj keď sa im nedá uprieť istá hĺbka,trochu nudia.Kresba,aj ked nie je zlá,mi miestami proste nesadla na štýl príbehu,obzvlášť mi nepasuje k temnému úvodu....Napriek tomu hodnotím nadpriemerne.Hlavne vďaka skvelému Doomovi a nakuknutiu do pekla....4z5

(31. ledna 2015)
jh666
Offline

Od Fantastic Four jsem nevěděl, co mám čekat. Nakonec jsem byl ale mile překvapen. Příběh je celkem fajn, konečně jsem se dočkal větší dávky Dooma. Kresba taky není špatná. Na druhou stranu to ale ničím nevybočuje. Taková solidní jednohubka.

(15. května 2014)
S4TW
Offline

Z Fantastic Four mám vždycky jisté obavy. Tahle první rodina Marvelu mi nikdy nějak moc nesedla, takže jsem vždy před čtením trochu skeptický. Ovšem tentokrát jsem byl mile překvapen. Je to především parádní představení Dr.Doom, to je prostě famózní záporná postava a to, co předvádí v tomto konkrétním díle, to je pecka. Kupodivu mě daleko více bavily části, kde je on, než kde jsou FF. FF na mě hold působí takovým dětským dojmem, hodně naivním, prostě strašně změkčile. I když v tomto případě dostanou takovou nálož od Dooma, že i oni se musí zachovat dost neobvykle (na jejich poměry) a být o něco drsnější než obvykle. Scénář je lehčí nadprůměr, je to jízda, která se zabrzdí až s posledníma dvěma sešity, které bych klidně i oželel (i když se tam zase trochu dozvíme něco o tom, jaký to celý mělo dopad... především na Franklina, ale i třeba Mr.Fantastica). Kresba je chválihodná, ale nic, co by jsem už neviděl nebo něco z čeho bych valil bulvy, ovšem k FF se myslím hodí. Kdybych to měl shrnout, tak tuhle knihu dělá především Doom, bez něho by to prostě nebylo ono. Je to prostě ten typ postavy, která dokáže hrdiny totálně rozebrat a dostat z nich víc, než jiní padouši. Stan Lee zaslouží za to, že vymyslel tuto postavu poklonu. Rozhodně je to celkově solidní jízda, ale k dokonalosti tomu něco ještě chybí. A ještě bych dodal, že konečné řešení mě tedy moc neuspokojilo, dle mého názoru to skončilo až moc snadno...

(29. září 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fantastic Four: Unthinkable
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 14/05/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 15/05/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Waid
Kresba: Casey Jones
Kresba: Mike Wieringo

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 15. května 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku