96.0%
Ultimátní komiksový komplet #032: Klan M
96.0%
-- %
Extérní hodnocení

Vítejte ve světě Klanu M. Je to svět, kde mutanti a lidé žijí v míru a každý z hrdinů zdánlivě dostal to, po čem v životě toužil.

Obsah

Vítejte ve světě Klanu M. Je to svět, kde mutanti a lidé žijí v míru a každý z hrdinů zdánlivě dostal to, po čem v životě toužil. Svět ale nemá vypadat jako tahle utopie. Samotná představa skutečnosti se rozpadá a uprostřed rostoucího chaosu a zmatků je jasné jenom jedno - marvelovský vesmír už nikdy nebude jako dřív!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

House of M #01-08

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Ďalší zo skutočne vydarených Bendisových príbehov.Tento crossover má v sebe všetko čo nesmie dobrý komiks postrádať.Hutný príbeh od ktorého som sa nedokázal odtrhnúť vďaka skvele spracovaným postavám a úchvatnej kresbe.Je to prekvapivé,napínavé,akčné tak akurát.....5z5

(26. ledna 2015)
S4TW
Offline

Budu se opět opakovat, ale jsem maximálně spokojen. Bendis prostě a jednoduše patří mezi pány scénářů a v tomto díle to potvrzuje na 100%. Hlavní zápletka je velkolepá, jedná se o převrácený svět Marvelu, kde na oko všechno funguje tak, jak by si asi většina přála (teda, co se týče superhrdinů). Hlavní postavy jsou tu podány velmi dobře, především Wolverine válí (nikdy nepochopím, že Wolverine je všude super, až na své sólovky) a především Magneto tu je asi nejvíc (velmi tragická postava, až mi ho bylo líto). Příběh se nese v duchu, kdy přečtete stránku a hned jste napjatí, co asi bude na té další, takže jste v neustálém napětí a zvídavosti. Je to jedna z těch knih, kterou přečtete jedním dechem a nejraději byste chtěli ještě přídavek. Bendis si tu pěkně pohrává s osudy hrdinů, nabídne jim jejich vysněný život a pak je velmi rychle probere, že to takhle vlastně asi nepůjde. Ke kresbě nemám nic, co bych vytkl, je to přesně ta precizní kresba, která všechno nádherně podtrhuje, je hezky přehledná, kvalitní, realistcká a oku líbivá. Coipel si tu především skvěle hraje s panely, ze začátku se možná budete trochu ztrácet, ale pak zjistíte, že to je excelentní a originální prácička. Nejlepší na tom všem je to, že i přesto, že se jedná o příběh co-kdyby, tak ve finále tato událost ovlivní celý Marvel universe.

(24. září 2014)
Mike-sh
Offline

Luxus. Jsem rad ze to nedopadlo jako New X-Men: Impérium. Ano je mi jasne ze se jedna o neco uplne jineho a nemuzu srovnavat tyto dva dila, ale X-meny mam rad, a kdyz jsem precetl Imperium, byl jsem zklaman. ( otresna kresba ) A tady X-meni vystupji a clovek si je muze uzivat plnymi dousky. Nadherna kresba. Pribeh nema chybu!

(15. května 2014)
Morzael
Offline

Příběh je po Bendisově scénáristické stránce dobře zvládnutý. Akce je napínavá a hltáte každou stránku, abyste se dozvěděli, co bude dál. Kresba je dobrá, autor zvládá pěkně práci s panely a kombinaci s dvojstránkami, ale ve výsledku je to dnes celkem průměrná práce. Za epickou akci, zajímavou co-kdyby realitu a emoce vyvolávající situace, si komiks zaslouží dobré hodnocení. Není to nic, co byste ještě neviděli, ale je to poctivě dobrá práce, do které se začtete jedna radost, a která vás určitě bude bavit.

(28. dubna 2014)
jh666
Offline

Jedním slovem pecka. Líbili se mi jak New Avengers, tak Astonishing X-men, takže jsem se na jejich crossover těšil. Navíc, co kdyby příběhy mám rád, takže jsem skutečně nadšený. Ten zvrat na konci jsem ani nečekal. Kromě hodně slušného scénáře, chválím i kresbu. Naštěstí není stejná jako na obálkách. A mimochodem, uniforma gardistů patří k těm nejlepším komiksovým kostýmům vůbec.

(17. dubna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název House of M
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/04/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/04/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Olivier Coipel

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 17. dubna 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku