--
Vesmírný Usagi
--
-- %
Extérní hodnocení

Nepředstavitelné technologie budoucnosti versus prastarý samurajský kodex! Galaxie obydlená bizarními životními formami rozdělenými do válčících klanů! Nejenom, že je Miyamoto Usagi potomkem samuraje ze sedmnáctého století, je také nejlepším válečníkem mocného klanu Shirohoshi. Poté, co lest a zrada způsobí smrt vůdce klanu a pád hradu bílé hvězdy, musí Usagi dodržet svou přísahu věrnosti a ochránit život Kiyoshiho, dědice shirohoshského trůnu.

Obsah

Nepředstavitelné technologie budoucnosti versus prastarý samurajský kodex! Galaxie obydlená bizarními životními formami rozdělenými do válčících klanů! Nejenom, že je Miyamoto Usagi potomkem samuraje ze sedmnáctého století, je také nejlepším válečníkem mocného klanu Shirohoshi. Poté, co lest a zrada způsobí smrt vůdce klanu a pád hradu bílé hvězdy, musí Usagi dodržet svou přísahu věrnosti a ochránit život Kiyoshiho, dědice shirohoshského trůnu. Bude riskovat úplně vše – život, končetiny i lásku –, aby osvobodil sluneční soustavu Shirohoshi od tyranie a dosadil mladého lorda na jeho právoplatné místo vůdce klanu.
Ačkoliv má Vesmírný Usagi své kořeny v prastarém samurajském kodexu cti, věrnosti a obětavosti, je také epickým výletem do budoucnosti a dobrodružstvím odehrávajícím se v nepřeberných zákoutích rozlehlého vesmíru.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Stan Sakai
Stan Sakai
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Space Usagi
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Usagi Yojimbo
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 20/02/2010
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 01/01/1996
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Stan Sakai

Typ vazby

Brožovaná

Formát 145x205mm
Počet stran 296
Tisk černobílý
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 30. března 2014
Naposledy editováno 30. března 2014

Najdete nás na Facebooku