84.0%
Ultimátní komiksový komplet #031: New Avengers - Útěk
84.0%
-- %
Extérní hodnocení

Dokonce i když se Nejmocnější hrdinové světa rozpadli, pořád je na světě mnoho hrozeb, které jsou příliš velké pro jednoho superhrdinu.

Obsah

Dokonce i když se Nejmocnější hrdinové světa rozpadli, pořád je na světě mnoho hrozeb, které jsou příliš velké pro jednoho superhrdinu. Když v přísně střeženém vězení známém jako Raft vypukne vzpoura, která se promění v masový superpadoušský útěk, musí se dát dohromady neobvyklá skupina hrdinů. Připravte se na setkání s novým týmem Avengers!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

New Avengers #1-6

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Bendis a Finch prostě umí. Po naprosto perfektním Rozpadu je tu neméně povedený Útěk. Opravdu příběhu a kresbě snad nelze niv vytknout. Člověk se také v češtině trochu seznámil se Spider-Woman. Jediná výtka směřuje k obálce. Číslo, které je nižší než u Rozpadu ještě přežiju, i když se jasně ukazuje, jak díky čtyřem jiným knihám, teď dávají pořadí horko těžko dohromady, když prvních 10 dílů vyšlo se stejnými čísly jako originál. Horší je ale, že část obrazu je tady skoro o půl cenťáku víš než u dílu 30 (She-Hulk).

(7. března 2014)
47
Offline
47

Velmi slušný znovurozjazd Avengers...Bendis exceluje v dialógoch aj v akcii a to isté sa dá povedať o Finchovy.Výtka sa však nájde a je to tá klasická u Ukk...pár prvých dielov len navnadí a koniec príbehu veškerý žádný....aj keď záver knihy je celkom dobre vystihnutý...nedozvieme sa čo,kto ani prečo....Našťastie to zábavnosť tohto komixu až tak neznižuje a to hlavne vďaka dobrému mixu postáv a oslepujúcemu úvodu ktorý Bendis vyšperkoval ohromnou porciou superzločincov.....4,6z5

(10. března 2016)
Drekorian
Offline

Tohle já můžu. Týmovka jaksepatří s mým nejoblíbenějším ukňouraným Spider-Manem v papučkách. Jdu shánět další booky.

(11. března 2014)
S4TW
Offline

Jedná se o komiks, který je doslova nabitý akcí. Hlavní myšlenkou je znovuvybudování nejmocnějšího týmu světa, který se v podstatě vybuduje sám osudem, kdy se nový členové náhodou objeví při události útěku z Raftu. Nové složení týmu je rozhodně zajímavé, ale myslím si, že by to šlo poskládat I o něco zajímavěji. Respektive je velká škoda, že se v týmu (tedy v těch prvních 6 sešitech, co máme k dispozici) neobjevuje Sentry ve větší míře. Hned by byl tým mnohem zajímavější. Spideyho a Lukovi hlášky nejsou tak vtipné, jako v jiných komiksech. Iron Man a Cap si drží svůj standart, stejně jako Wolverine. Koho bych ovšem vyzdvihl je Spider-Woman (je velmi zajímavě napsaná, nutí nás o ní přemýšlet, jak to s ní vlastně je, na její nahé tělo se také dobře dívá a dokonce do toho umí I pořádně praštit). Příběh je rozhodně ten ze zajímavějších, staví především na pořádné akci, záhadném spiknutí a znovuvybudování týmu. Kresba je v pohodě, ale nic, z čeho bych padal na zadek (v čem je ovšem Finch borec, jsou akční scény, ty si člověk vychutná). Pokud bych měl book porovnat s Rozpadem, tak se mi víc líbil Rozpad. Ale jako rozjezdové sešity je to dobře napsané a stavil bych to na úroveň s počátky Ultimates. Prostě komiks, co baví, ale něco mu chybí k dokonalosti, nějaká přidaná hodnota, něco proč ho budeme chtít číst několikrát. Na druhou stranu komiks otevřel velmi zajímavý příběh, ve kterém má člověk potřebu pokračovat a to je také umění.

(17. září 2014)
Morzael
Offline

Opět jeden z těch skoro bezhlavě akčních příběhů, který kromě pár \\\"vau\\\" zvratů nemá co nabídnout. Jediné, co ho vyzdvihuje nad průměr, jsou Spideyho hlášky a jeho dialogy s Lukem Cagem.

(5. dubna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název New Avengers - Breakout
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 05/03/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 06/03/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: David Finch

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 6. března 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku