100.0%
Ultimate Spider-Man & spol. 11

Ultimate Spider-Man 20-21; Ultimate X-Men 14-15

100.0%

Jedenácté číslo Ultimátního magazínu od Crwe přináší uzavření Spider-Manova příběhu Dvojitá porce, dvojdílného příběhu o tuláku Gambitovi a krátkou mezhru předtím, než se X-Meni vydají na své světové turné.

Obsah

Ultimate Spider-Man: Dvojitá porce (7. a 8. díl)

Velké finále a hned dvojitá porce padouchů! Doktor Octopus a lovec Kraven jsou připraveni aby se Spider-Manem pořádně zamávali. Když ho nedostane jeden, dostane ho druhý. A aby to bylo ještě horší – to všechno pod dohledem televizních kamer. Čeká Spider-Mana jeho poslední boj?

Ultimate X-Men: Gambit (2. díl)

Tulák a podvodník Gambit se ujal malé holky – a hned o ni přišel. Někdo nechce, aby zůstala naživu. Jenže Gambit má pár karet v rukávu. Pěkně nebezpečných karet.
A než se v dalším čísle rozjede velký epos, čeká nás s profesorem Xavierem jedna procházka po parku. Jenže když jste mutant, tak se ani taková procházka neobejde bez rizika...

Ultimate X-Men: Jde to i jinak

Poprvé uvidíme, jak Charles Xavier učí své X-Meny! Zjistíme, jaké má Xavierův institut poslání, zatímco mutanti míří na velký mezinárodní výlet sahaící od Ruska přes Skotsko až po Austrálii. Plus: jaké je Xavierovo největší tajemství?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #20-21

Ultimate X-Men #14-15

Autoři

Dave Stewart
Dave Stewart
Coloring/Stínování
Adam Kubert
Adam Kubert
Obálka
Richard Isanove
Richard Isanove
Obálka
Mark Bagley
Mark Bagley
Kresba
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Scénárista
Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Finální souboj Spider-mana s Ockem a Kravenem je tak epický, jak to jen jde, Gambit je trochu akčnější a \\\"Jde to i jinak\\\" je docela prequel. Tahle série je opravdu výborná.

(10. dubna 2014)
karl173
Offline

Skvělé. Jednoduše skvělé. Asi jedno z nejlepších čísel. Spider-manovo Dvojitá porce vrcholí a já jsem s ní velmi spokojen. Octopus nezklamal a stále trvám na tom že je to zatím nejlepší záporák v téhle sérii. Kraven se ukázal jako pěkný trapák, ale pravděpodobně se ještě vrátí a bude o dost nebezpečnější. Tyhle dva sešity byli rozhodně jedny z nejlepších co tahle série momentálně nabízela. Druhý díl Gambita byl dobrý, ale trochu mě po minulém překvapení zklamal. Ale pořád to bylo dobré. Jen to bylo na můj vkus až moc bouchání a kresba byla díky tomu trochu nepřehledná a scénář byl moc přímočarý. Ale jako pohodové čtení to beru všemi deseti. Na závěr je tu velice zajímavý příběh X-Men: Jde to i jinak, který se mě svým pojetím a až naučným stylem velmi líbil a dost jsem si ho užil. Skvělý závěr skvělého čísla. Od příště bude začátek nových příběhů takže jsem zvědavý zda bude kvalita na stejné úrovni. Na závěr ještě zhodnotím kresbu která byla fajn. Jen jak jsem zmínil. V Gambitovi byla kresba místy nepřehledná. Celkově 90%

(28. listopadu 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man 20-21; Ultimate X-Men 14-15
Druh Sešitovka
Žánr Superhrdinský
Série Ultimate Spider-Man & spol. (2012)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 23/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2002
Vazba Paperback
Autoři Scénárista: Brian Michael Bendis
Kresba: Mark Bagley
Coloring/Stínování: Dave Stewart
Obálka: Adam Kubert
Obálka: Richard Isanove
Inker: Arthur Edward Thibert

Typ vazby

Brožovaná

Formát 156x240mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Drekorian
Vloženo 25. února 2014
Naposledy editováno 19. srpna 2014

Najdete nás na Facebooku