60.0%
Před Strážci: Komediant / Rorschach

Before Watchmen: Comedian / Rorschach

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Morálka Edwarda Blaka je temná a rozporuplná, skoro jako jeho černý smysl pro humor. Ale přestože jsou morální zásady tohoto ctižádostivého muže pochybné, je jisté, že svou práci zastane, i když je špinavá. Tentokrát ho tajná služba vyšle do Vietnamu a KOMEDIANT tak přijde na bojiště, aby se smál naposledy. U Waltera Kovacse bylo už od dětství jasné, že má na rozdíl od všech ostatních vrozený smysl pro spravedlnost. Z nechuti nad hříšností světa kolem sebe se z něj stal vigilant známý jako Rorschach. Jako maskovaný hrdina Walter vidí příkrý, černobílý kontrast mezi dobrem a zlem a nastoluje spravedlnost tak, jak uzná za vhodné.

Obsah

Morálka Edwarda Blaka je temná a rozporuplná, skoro jako jeho černý smysl pro humor. Ale přestože jsou morální zásady tohoto ctižádostivého muže pochybné, je jisté, že svou práci zastane, i když je špinavá. Tentokrát ho tajná služba vyšle do Vietnamu a KOMEDIANT tak přijde na bojiště, aby se smál naposledy.

U Waltera Kovacse bylo už od dětství jasné, že má na rozdíl od všech ostatních vrozený smysl pro spravedlnost. Z nechuti nad hříšností světa kolem sebe se z něj stal vigilant známý jako Rorschach. Jako maskovaný hrdina Walter vidí příkrý, černobílý kontrast mezi dobrem a zlem a nastoluje spravedlnost tak, jak uzná za vhodné.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Before Watchmen: Comedian #1-6

Before Watchmen: Rorschach #1-4

Autoři

Brian Azzarello
Brian Azzarello
Scénář
Lee Bermejo
Lee Bermejo
Kresba
J. G. Jones
J. G. Jones
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

maravenger
Offline

Komediant: zrychlený děj, místy dějová nepřehlednost, moc informací, časové skoky, dialogy fajn, ale vypravěčství pokulhávalo, za kresbu ale jednoznačně plusový body ! Rorschach: nejoblíbenější postava, černá/bílá, takhle řeší svět a lidi, tohle mě chytlo, škoda, že děj a akce tak rychle proletěly a byla to vlastně jen jedna dějová linka, určitě bych uvítal více podrobností, informací a víc zářezů v deníku, každopádně akce, frustrace a odraz lidský povahy a prohnilosti, to vše tady je - kresba byla výborná, zvlášť když vypadne proud v celým městě .... Pokud mám srovnat s 1.dílem, určitě je to posun dolů, pro mě osobně trochu zklamání, ale zase na druhou stranu je to kvalitní komix, nic víc ani míň.

(24. května 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Before Watchmen: Comedian / Rorschach
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Před Strážci (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 19/03/2014
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 10/07/2013
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Brian Azzarello
Kresba: Lee Bermejo
Kresba: J. G. Jones

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 256
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 256
Tisk barevný
Cena 699.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Limitovaná edice

Formát 168x258mm
Počet stran 256
Tisk barevný
Cena 999.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 14. února 2014
Naposledy editováno 21. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku