90.0%
Ultimátní komiksový komplet #040: Astonishing X-Men - Boj
90.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pokračování přelomové ságy Josse Whedona a Johna Cassadaye je tady!

Obsah

Pokračování přelomové ságy Josse Whedona a Johna Cassadaye! Když Xavierovou školou otřese tragická smrt, zjistí X-Meni, že se v jejich středu celé roky skrývá smrtící nepřítel... a že zná všechna jejich tajemství!!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Astonishing X-Men  #7-12.

Autoři

Joss Whedon
Joss Whedon
Scénář
John Cassaday
John Cassaday
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Opravdu příjemný komiks, který funguje téměř od začátku do konce. Opravdu téměř. Sem tam se naskytlo pár takových nelogických momentů, které zamrzeli. Každopadně závěr dokonale fungoval jako epizoda ze seriálu, která navnadí na další pokračování. Škoda jen, že se toho pokračování zatím nedočkáme.

(25. ledna 2014)
Cap 12
Offline

Znovu skvělí příběh s X-meny, rozhodně lepší než Gifted. Celkově mi přijde že Astonishing X-men je jedna z nejlepších sérií s X-meny. Kresba znovu krásná a živá. Chci další díl!

(22. ledna 2014)
47
Offline
47

Whedon opať boduje.Príbeh má spád a veľmi dobre vymysleného záporáka.Cassadayova kresba je parádna a celý scenár dokonale podčiarkuje.Fandovia priamočiareho príbehu nabitého akciou až k prasknutiu zajasajte...Jednoduchosť príbehu neuráža,pretože sa dej valí zbesilím tempom a ked vás takéto rozprávanie chytí,ako mňa,absencia hlbšej myšlienky nie je tak moc citelná...Číra zábava....5z5

(27. ledna 2015)
Morzael
Offline

Whedon mi přijde jako celkem přeceňovaný autor. Ten dobrý nápad s protivníkem mu musím nechat, ale jinak celý svazek jako jedna velká řežba? I Nadaní měli alespoň nějaký příběh. Pro mě tohle není nic než průměr.

(5. dubna 2014)
S4TW
Offline

Vždycky jsem měl raději týmovku v podobě Avengers než X-Men. Ale tento komiks je super. Kresbě nemám co vytknout, je to taková ta moderní, precizní kresba, čistá, jasná... Ale není to úplně můj šálek, ale komiksáci, co mají rádi moderní kresbu, si rozhodně přijdou na své a mě se vlastně také ve finále líbila a rozhodně mi nepřekážela. Na druhou stranu, tahle kresba dokázala sdělit čtenáři to, co se dříve muselo okecávat obr bublinama, takže jo, Cassaday umí hlavně perfektně komunikovat pomocí kresby. Scénář, ten se podle mě povedl na jedničku. Je to takový ten příběh, co se hodí pouze na X-Meny, jinde by to asi nefungovalo tak, jako tady. Co mě osobně nejvíc zaujalo, bylo to, že je příběh psaný jakoby na malém prostoru. Není třeba nějakých velkolepých bitev v centru NY, létat z planety na planetu... Book si velkou část vystačil pouze s prostředím mutantské školy. Ale rozhodně to neznamená, že by komiksu něco chybělo, epickou bitvu si totiž užijeme v úplném závěru. To, že je konec opět pootevřený a vlastně se nám vymění jedna hlavní otázka za jinou, to je správně, tak to má být. Pro mě to byl asi nejlepší X-Menovský komiks v rámci UKK, ještě trochu více hlášek od Wolvieho a bylo by to perfekt. Ale prd, řekl jsem nejlepší X-Menovský komiks, tak musím dát 5*!

(3. dubna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Astonishing X-Men: Dangerous
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 08/01/2014
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 09/01/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joss Whedon
Kresba: John Cassaday

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 11. ledna 2014
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku