70.0%
Bart Simpson #04/2013: Mladistvý šprýmař

To je ale tempo... už počtvrté je tu Bart Simpson v časopiseckém provedení! Barevný, komiksový a za pouhých 39 korun! To už se vážně dá. Ode dneška by měl být k mání na novinových stáncích... a doufáme, že i v některých obchodních řetězcích.

Obsah

A o co půjde v tomhle už čtvrtém čísle ultragrandiózního komiksového magazínu? Lisa vstoupí do světla kamer a bude se účastnit nervy drásající soutěže o kapsu plnou drobných! Maggie získá nadlidské schopnosti a stane se z ní postrach Springfieldu... a zakřiknutý Milhouse začne studovat bojová umění! No řekněte, můžete o něco takového přijít?

Autoři

Matt Groening
Matt Groening
Tvůrce

Komentáře uživatelů

daredevil99
Offline

Pěkný příběhy, škoda jen, že měl Bart jen malou roli. Dobré na odreagování a pobavení. Kdo má rád Simpsonovi (jako já tj. strašlivánsky moc) tak by si to měl přečíst a myslím si, že se mu to bude líbit.

(14. května 2014)
Cap 12
Offline

No bylo to docela průměrné počtení. V prvním příběhu mi vadila malá role Barta, byl to příběh o Líze stejně jako další dva příběhy ve kterých v hlavní roli figuroval Milhouse a Maggie, tím docela mate název série který zní Bart Simpson. Vadilo mi také docela předvídatelné příběhy a po několika stránkách jste věděli jak to dopadne. Myslím že si koupím jen 2-3 díly a pak už s tím přestanu. 2,5z5 takže zaokrouhleno nahoru 3z5.

(8. ledna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Sešitovka
Žánr Humorný
Série Bart Simpson (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 18/12/2013
Originální vydavatelství Bongo Comics
Datum vydání v zahraničí 10/12/2000
Vazba Paperback
Autoři Tvůrce: Matt Groening

Typ vazby

Sešitovka

Formát 168x228mm
Počet stran 32
Tisk barevný
Cena 39.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 30. prosince 2013
Naposledy editováno 30. října 2014

Najdete nás na Facebooku