54.3%
Ultimátní komiksový komplet #005: Tajné války superhrdinů Marvelu část 1
54.3%
-- %
Extérní hodnocení

Největší hrdinové a padouši Země byli uneseni neuvěřitelně mocnou bytostí známou jako Beyonder a jsou nuceni bojovat jeden proti druhému. Na vítěze čeká moc překračující i ty nejdivočejší představy, zatímco poražení mají vyhlídku pouze na jistou smrt!

Obsah

Tajné války jsou jedním z prvních obřích crossoverů, ve kterém se setkávají skoro všichni slavní hrdinové nakladatelství Marvel… a stejně tak skoro všichni padouši. Tajné války byly prvním crossoverem v dějinách komiksu a otevřely tak cestu dalším podobně laděným příběhům. Změnily však nejen tvář žánru, nýbrž i hrdiny. Poprvé se v nich objevil Spider-Manův černý kostým a i další hrdinové tu prošli zásadní proměnou – ať už tělesnou nebo psychickou.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Super Heroes Secret Wars #1-6

Autoři

Jim Shooter
Jim Shooter
Scénář
Mike Zeck
Mike Zeck
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

zdenda
Offline

Asi ve své době bomba, ale dnes? Dnes už nemá čtenáři co dát. Nuda, nuda, nuda. Vím, že je to drsné, pro takovou zásadní věc, ale nemohu si pomoci.

(21. srpna 2014)
Cap 12
Offline

Nic moc, přílišná ukecanost,příběh je moc jednoduchý a k tomu hnusná kresba (po Kravenově posledním lovu jsem se na Zeckovu kresbu docela těšil). Čekal jsem holt víc. 3z5 ale když je to první velký superhrdinský crossover tak 4z5.

(20. července 2014)
jh666
Offline

Na tenhle díl jsem se jako na všechny crossovery opravdu těšil, ale na rozdíl od Tajné války nebo Zázraků jsem tentokrát trochu zklamaný. Není to tím, že je to jen půlka příběhu, ale tím že ten příběh nevypadá nijak zajímavě. Dále jsou tu dva fakty typické pro tehdejší dobu: kresba a přílišná ukecanost. Text by bohatě stačil zredukovat na polovinu. Co se kresby týče, opravdu nepochopím proč kreslíři v tehdejší době nedokázali nakreslit ženskou postavu alespoň trochu hezky. Dobře u Enchantress se to povedlo, ale co proboha udělali se Storm?

(22. prosince 2013)
batcat
Offline

Oni si zo mna naozaj robia srandu. Toto je skor groteskny sitcom. Naivny a hlupy, zly aj pre deti. Nove motto marvelu.

(13. ledna 2014)
Morzael
Offline

Já nevím, kresba je odpovídající době, takže i když mě moc nesedí, nemůžu jí příliš přísně soudit, příběh taky nebyl špatný, hlavně linie nejlepší postavy ságy, což je jednoznačně Dr. Doom, ale prostě nemůžu se přimět, abych řekl, že mě to bavilo. Četl jsem to natřikrát a celkem jsem se nudil, asi za to může zas ta zdlouhavá ukecanost. Takže bohužel.

(9. ledna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Super Heroes Secret Wars part 1
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 11/12/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 1984
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jim Shooter
Kresba: Mike Zeck

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 13. prosince 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku