77.5%
Ultimátní komiksový komplet #033: Ultimate Spider-Man - Moc a odpovědnost
77.5%
-- %
Extérní hodnocení

Užijte si zbrusu novou legendu o vzniku legendárního pavoučího hrdiny a jeho první bitvu proti úhlavnímu nepříteli - Green Goblinovi.

Obsah

Myslíte si, že Spider-Mana znáte? Tak to jste na omylu! Nejslavnější hrdina Marvelu byl znovustvořen pro novou generaci. V této knize přichází jeho zrod a tragický příběh o moci a odpovědnosti. Užijte si zbrusu novou legendu o vzniku legendárního pavoučího hrdiny a jeho první bitvu proti úhlavnímu nepříteli - Green Goblinovi.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #1-7.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

JanataB22
Offline

Velmi zajímavé počtení. Originál origin jsem nečetl, takže tahle Ultimate verze mi nějak nevadila. Kresba pro mě velmi povedená, jediné co mi trošku vadilo byla ta kombinace fotek NY a poté přidaného Spideyho, to se mi vůbec nelíbilo. Ale jinak velmi povedený scénář i kresba, proto 5 z 5.

(29. listopadu 2013)
Morzael
Offline

Pořád to samé, ač je Ultimate Spider-Man převyprávěn v trochu modernějším podání, jedná se stále o to stejné. Navíc to zprznění Green Goblina. Škoda, ač to bylo akční, svižné a místy vtipné, je to nastokrát probraná látka, která ničím nepřekvapí a rozhodně neohromí.

(4. prosince 2013)
jh666
Offline

Další důkaz, že Ultimate vesmír Marvelu (myslím Země-1610) je opravdová bomba. Po skvělých Ultimates je tu neméně výborný Spidey. Rozjezd je trochu pomalejší, ale pak děj graduje ke skvostnému závěru. Jednoznačně 100% P.S. Proč museli i tady zabít strýčka Bena, a May, pro mě nejotravnější postava Marvelu, zase přežila.

(30. listopadu 2013)
47
Offline
47

Po dlhšom čase som z komiksu Ukk série trochu sklamaný.Origin Spidermana v novom podaní scenáristu Bendisa prináša len veľmi málo nového plus pár miernych odchýlok od originálu.Nečíta sa to zle no minimum inovácii ma neprinútilo k horúčkovitému zrovnávaniu s originálom...čo je jedna zo zásadných vecí ktorú by som na novom podaní starého príbehu očakával...Komiks ľahko nadpriemer posúva skvelá Bagleyho kresba,takže za to 4z5.

(8. února 2015)
gumidekmedvidek
Offline

Pro mě až moc ohraná písnička, která nijak extra nevybočuje ze zajetých kolejí. Osobně se mi více libil The Amazing Spider-Man. Ultimate vesmíru nemůžu přijít na chuť jak grafickým zpracováním, tak příběhem. Škoda, takhle je to dobrý nadprůměr. Snad příště přijde něco více originálního.

(3. prosince 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man, Vol. 1: Power and Responsibility
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/11/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/11/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Mark Bagley

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 13. listopadu 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku