68.0%
Ultimátní komiksový komplet #015: Punisher: Vítej zpátky, Franku - část 1
68.0%
-- %
Extérní hodnocení

Frank Castle, alias Punisher, se vrací do New Yorku a je připravený pokračovat ve svém neúnavném boji proti organizovanému zločinu. Postupně likviduje jednoho kriminálníka za druhým a chystá se zaútočit na nechvalně proslulou rodinu Gnucciových. Připravte se na pořádnou dávku té nejkvalitnější krvavé spravedlnosti.

Obsah

Frank Castle, alias Punisher, se vrací do New Yorku a je připravený pokračovat ve svém neúnavném boji proti organizovanému zločinu. Postupně likviduje jednoho kriminálníka za druhým a chystá se zaútočit na nechvalně proslulou rodinu Gnucciových. Připravte se na pořádnou dávku té nejkvalitnější krvavé spravedlnosti.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Punisher (vol. 5) #1-5.

Autoři

Steve Dillon
Steve Dillon
Kresba
Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Tak po přečtení hodnocení kolegů níže jsem čekal... no vlastně jsem nečekal nic. A musím říct, že ve finále jsem byl spokojený. Komiks je velice jednoduchý, nedá se v něm hledat žádná hloubka, ale za to je to parádní akce, která prostupuje celým komiksem. Je to v podstatě jedná velká vendeta Punishera, který se s ničím a nikým nemaže (dokonce ani s DD). U komiksu nemusíte vůbec přemýšlet, ale o to více se bavíte. Srandovní trochu je, že jak má DD pistoli, kterou může střelit Punishera (to ještě neví, že mu je k ničemu), tak to v podstatě mohl jednoduše vyřešit (i když nemohl) střelbou do ruky a vlk by se nažral a koza bla bla :-), znáte to, ale tak takovéhle mouchy najdete všude (třeba ho vážně chtěl střelit jen do ruky :D). Jinak ke kresbě, tak se opravdu na Punishera nehodila, byla až moc, jak to jen říct, veselá? Takže nepodtrhovala vůbec atmosféru. A co mi na knize trochu kazilo dojem je, že chybí obálky vždy na začátku sešitu, sice jsou na konci, ale já to mám radši vždy na začátku sešitu... Ve výsledku se jedná o průměrným scénáře, nic moc kresbu, ale ve finále musím říct, že jsem se bavil a komiks mě rozhodně nezklamal. Každopádně se i u nás asi najde spousta lepších Punisherů.

(22. listopadu 2013)
47
Offline
47

Prvý samostatný Punisher ktorého som kedy čítal a...uf...aj napriek tomu chcem drzo tvrdiť že ťažko pochybujem o tom že práve tento Punisher je ten naj,ktorý sa mal objaviť v tom naj z MARVELU.Ennis je schopný scenárista,ale čo doboha je toto??Plytký príbeh sa opiera o hory mŕtvol ktoré s prehľadom na seba kopí nepremožiteľný Frank Castle,čierny humor a hromadu neazujímavých postáv...z tejto šedi priemerností ako tak vyčnievajú postavy detektívov,no ani nie tak tie postavy ako ich dialógy...ešte presnejšie hra ktorú medzi sebou hrajú na hádanie filmov....ako tak ma pobavila aj Vedúca gangstrov ktorá príde o všetky končatiny...Ennis týmto nekončí a pchá do deja ďalších magorov,ktorý sa inšpirovali Frankovou prácou a starajú sa tak o čerstvý prísun ďalších mŕtvol,len preto aby boli nakoniec svojim vzorom zavrhnutý.Nechápem ako sa film v hlavnej úlohe s Thomasom Janeom,ktorý bol rovnaká bieda ako toto,v čom tom inšpiroval práve touto sériou,konkrétne otravnými susedmi,ktorý asi mali dať Castlovy aký taký ľudský rozmer.Tak isto si film zobral asi to najzábavnejšie z tejto dvojknihy....Rusáka..Pokračovanie u druhej knihy....2,6z5

(31. ledna 2016)
Cap 12
Offline

Jak tak koukám máme tu celou pyramidu hodnocení, a tak když jsem se na komiks chystal, tak jsem absolutně nevěděl co čekat. První co mě zaujalo byla krásná, barvitá kresba kresba, posléze jsem zjistil že i scénář nebyl tak špatný. Když jsem na internetu četl ty chvalozpěvy o Garthu Ennisovi jako komiksový Tarantino, tak jsem od komiksu čekal trochu víc. Ale i tak se mi to celkem líbilo, a navíc Máma byla docela příjemný oddech od těch bachnatých šéfů mafie typu Kingpina. Komiks mě příjemně pobavil a potěšil a už se těším až mi Santa Claus pod stromeček nadělí Už o něco drsnější Řadu MAX. 3,5 hvězdy.

(30. listopadu 2013)
Const.ex
Offline

\\\"Nebýt toho pěkného hřbetu, tak to vyhodím...\\\" Ne, vážně. Není to úplně špatný komiks, ale není jediný důvod, proč by to měl někdo číst. Je to pohodová \\\"vata\\\", která akorát krátí lidem životy!

(19. listopadu 2013)
jh666
Offline

Poprvý mi bylo trochu líto peněz za něco z kompletu. Kresba průměr. Příběh byl, no vlastně tam žádný není, jen vyvražďovačka. Jedna hvězda za nejtěžší rozhodnutí Daredevila.

(30. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Punisher Vol. 1: Welcome Back, Frank
Druh Román
Žánr Akční
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 13/11/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 14/11/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 13. listopadu 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku