97.5%
Ultimátní komiksový komplet #049: The Incredible Hulk: Hulkova planeta část 1

Hulk, zrazen svými přáteli, se ocitne na planetě Sakaar, kde upadne do otroctví nelítostného Rudého krále. Planet Hulk event začíná

Obsah

Hulk, zrazen svými přáteli, se ocitne na planetě Sakaar, kde upadne do otroctví nelítostného Rudého krále. Nejdříve je přinucen bojovat jako gladiátor ve Velké aréně, aby se následně stal nedobrovolným symbolem odporu utlačovaného lidu. Rozhodne se tomuto světu pomoct, nebo jej zničí?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk vol.2 #92-99

Autoři

Greg Pak
Greg Pak
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Před tímhle komiksem jsem měl Hulka rád, teď ho miluji! Pro mě osobně se jedná zatím o nejlepší díl, co v UKK byl. Skvělá změna prostředí, která je zajištěna novou planetou se spoustou nových postav. Hulk je prostě vrhnut násilím do nového světa a tam dělá to, co umí nejlépe. Řeže, mlátí a ničí, ale ne tak bezmyšlenkovitě jak jsme zvyklý, v tomto případě to má i vyšší smysl. Příběh je opravdu povedený (i když se jedná o jistou inspiraci z jiných příběhů, ale to se ani sám autor nesnaží maskovat) a kresba rozhodně nezaostává! V Hulkovi se tak trochu mlátí dobro se zlem, takže není předem jasné, jak přesně bude reagovat (viz. boj se Silver Surferem). Chválím především prvky sci-fi a inspiraci v historii. Nemůžu se dočkat dvojky, ale zároveň mám trochu obavy, aby byla nastavená laťka dodržená i nadále.

(19. listopadu 2013)
Const.ex
Offline

Abych to zkrátil, tak balím kufry a letím... protože Planeta Hulk je jedna z těch \\\"pohádkových\\\" destinací, na které v prospektu cestovních kanceláří jen tak nenarazíte! A co jsem podle \\\"ukázkové brožury\\\" Hulkova planeta část 1 měl možnost postřehnout, tak tam to opravdu žije! Jedinečná atmosféra, brutální možnosti výplně volného času a hlavně zajímaví lidé. Prostě dovolená pro otrlé!

(12. listopadu 2013)
jh666
Offline

Nejlepší Hulk, jakého jsem kdy četl nebo viděl. O mnoho lepší než animovaný film.

(30. listopadu 2013)
47
Offline
47

Bomba....Superhrdinský komiks bez superhrdinu???Nech sa páči....Tento skvelý komiks predstavuje Hulka v antihrdinskom svetle ktoré mu perfektne sedí.Naviac sa tak deje vo skvele spracovanom svete plnom zaujímavých postáv...Pak to všetko preplietol bombastickými akčnými scénami v ktorých je skvelým sposobom využitý Hulkov potenciál.Navyše sa príbeh neberie smrteľne vážne čoho dokazom je kde tu vtípek.Kresbou som sa síce trochu prehryzával,hlavne v bojových scénach ale pri bližšom pohľade mi zapadlo všetko na miesto.Tento komiks mi určite sadol takže inak ako 5z5 to nejde.

(12. června 2015)
jardoom
Offline

Co se týče knihy samotné, musím říct, že je to záležitost i pro naprostého nováčka komiksového světa. Každý totiž ví, že Hulk je nevyzpytatelná opice a je potřeba ho eliminovat. Tudíž i nováček pochopí, proč byl Ilumináty poslán na jinou planetu. A Hulk na jiné planetě je prostě a jen mlátička. Tudíž nováček nepotřebuje žádné předešlé informace, nepotřebuje vlastně nic, než umět číst. Já osobně Hulka zbožňuju a tenhle počin už znám z dřívějška. Proto vím, že tato kniha je tou největší zárukou kvality Marvelu. Ne nadarmo je Hulk jednou z nejznámějších postav tohoto Univerza. Ačkoli sem psal, že Hulk je jen zelená mlátička, neznamená to, že příběh nějak zaostává. I když je příběh velmi primitivní, právě tato jednoduchost je to, co knihu zdobí. Hulk si jde přímočaře za tím, co chce a všechno co se tam děje je perfektně promyšleno tak, aby vše dávalo smysl, aby vše mělo svou podstatu a aby vše bylo strhující, lákavé a přitom velmi jednoduché. Geniálně vymyšleno. Vše je krásně přehledné, nic Vás prostě neruší od čtení. Velmi příjemná kresba tomu všemu dodává tu správnou atmosféru.

(6. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Planet Hulk
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 30/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 31/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Greg Pak
Kresba: Carlo Pagulayan
Kresba: Aaron Lopresti

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 97
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 30. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku