100.0%
Transmetropolitan 09: Lék

Transmetropolitan, Vol. 9: The Cure

100.0%

Jde do tuhého. Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci i o všechno, co měl, mozek mu ničí nevyléčitelná choroba a v patách má nájemné vrahy, které si platí samotný prezident Spojených států. I tak má ale Spider úsměv na tváři a v srdci smích. Proč? Protože společně se svými ohavnými asistentkami narazil na pořádně prohnilou stopu, kterou za sebou prezident nechal. Protože skládanka podvodů a vražd se dá konečně složit. A protože Spider má na své straně pravdu a ztratit už nemá co.

Obsah

Jde do tuhého. Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci i o všechno, co měl, mozek mu ničí nevyléčitelná choroba a v patách má nájemné vrahy, které si platí samotný prezident Spojených států.

I tak má ale Spider úsměv na tváři a v srdci smích. Proč? Protože společně se svými ohavnými asistentkami narazil na pořádně prohnilou stopu, kterou za sebou prezident nechal. Protože skládanka podvodů a vražd se dá konečně složit. A protože Spider má na své straně pravdu a ztratit už nemá co.

Legendární scenárista Warren Ellis (The Authority, Planetary) a kreslíř Darick Robertson (Banda, Wolverine) zvyšují kreativní radiaci až někam na sterilizační úroveň; kniha Transmetropolitan: Lék shrnuje čísla 49–54 jejich toxické komiksové série.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:
Transmetropolitan #49–54

Autoři

Rodney Ramos
Rodney Ramos
Lettering
Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Blížíme se do finále a na to, co se bude dít v posledním díle se velmi těším a jsem velice zvědavý jak to dopadne. Především díky předchozímu a tomuto dílu jsem na finále natěšený víc, než jsem si mohl po čtvrtém díle představit. Je škoda, že tato série se naplno rozjíždí ve chvíli, kdy se blíží svému konci. Krásně se ale na druhou stranu ukazuje co Ellis zamýšlel už na svém začátku. A když se zamyslím nad tím, že to co tu graduje je něco, co mělo svůj počátek už od samého začátku série, tak musím zatleskat. Je pravda, že tento díl je především přípravou pro finále, ale přesto musím hodnotit vysoko, jelikož jsem byl do čtení ponořený s maximálním zájmem a kniha pro mě neměla žádné hluché místo. K parádní kresbě už se v devátém díle asi nemá cenu ani vyjadřovat. 90%

(19. listopadu 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Transmetropolitan, Vol. 9: The Cure
Druh Román
Žánr Akční
Série Transmetropolitan (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 15/11/2013
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 26/04/2011
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Darick Robertson
Lettering: Rodney Ramos

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 27. října 2013
Naposledy editováno 8. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku