82.7%
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie.

Obsah

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Zombies  #1-5.

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Sean Phillips
Sean Phillips
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

arrow
Offline

Další skvělé dílo, do kterého jsem se hned zažral jako giant man do black phantera a nemohl se odtrhnout. Není snad ani nic co bych mohl komiks upřít, kresba ponurá, špinavá, vystihující atmosféru velmi dobrý scénář, který i pobavil a nechyběl ani galctus. Je to prostě tak překombinované a šílené až je to geniální. 100%

(21. února 2016)
jardoom
Offline

Není to nic, co nese poslání či nějakou myšlenku. Tohle je čistě odpočinková četba, která vám ukáže Marvelovské superhrdiny trochu jinak, než je znáte. Scénář baví a přináší zajímavou verzi post apo světa superhrdinů. Kresba je přesně padnoucí a temná. Rád bych pochválil obálky sešitů, které jsou dokonalé. Kirkman prostě opět nezklamal a ukázal, že psát o Zombie je jeho životním posláním. Tímto kouskem prostě dokázal, že by dokázal napsat smysluplný příběh i s taťkou šmoulou.

(14. března 2016)
Morzael
Offline

Zběsilá šílenost, která pobaví, a která není pro slabé žaludky. Jen budete čumět s otevřenou pusou, co to ten Kirkman zas vyplodil :-D, tohle si snad ani žádný hlubší rozbor nárokovat nemůže.

(10. března 2014)
Damien
Offline

No jo, Kirkman. O čem jiném by ten chalan asi tak měl psát? Náhodou mě to přijde geniální a super (a nijak mě nerozruší, jestli někdo řekne, že DC už to udělalo před milionem let) :D Je to vtipné a příběh se mi líbil. Kresba mi vzdáááleně připomínala Hellboye, takže spokojený i po téhle stránce.

(19. října 2013)
Singular
Offline

Vážně jsem se pobavil. Bylo to něco nového. V marvelu nevídaného. Částečně jsem si představoval jak by vypadaly některé scény ve filmu.....a asi by nebylo přístupné do 18 :D.

(21. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Zombies
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Sean Phillips

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 16. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku