82.7%
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie.

Obsah

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Zombies  #1-5.

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Sean Phillips
Sean Phillips
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Poctivá řezničina. Tak nějak by se dal nazvat tento kousek Kirkmana. Ve výsledku jsem spokojen, avšak místy si uvědomíte o čem to vlastně celé je a umřou vám všechny mozkové buňky. Jako poctiví zombie béčko to však obstálo a ja jsem se celou dobu pefektně bavil. Tento komiks je hlavně o hladu a jídle. Celá struktura by se dala shrnout: Máme hlad - najdeme jídlo - zabijeme jídlo - najíme se - odpočineme - máme zase hlad.

(27. října 2013)
Elhonzo
Offline

Když jsem kdysi na tuhle ´´úchyláckou´´ sérii narazil tak jsem si nemohl pomoct a musel jsem jí během víkendu postupně zkonzumovat. Už tak originální nápad vzít ikonické superhrdiny a padouchy a proměnit je na hladovějící zombie je dokonalý , ale když se k tomu ještě přihodí parádní temná kresba která umí zachytit i tu největší násilnost , máme na světě hit . A Marvel Zombies jím rozhodně jsou , nebo alespoň svého času byli . Série byla sice už trochu vyčerpána různými sequely a spin- offy ale ta hlavní řada jejíž první příběhy jsou sebrané v tomto svazku je stále výborná .

(19. listopadu 2013)
arrow
Offline

Další skvělé dílo, do kterého jsem se hned zažral jako giant man do black phantera a nemohl se odtrhnout. Není snad ani nic co bych mohl komiks upřít, kresba ponurá, špinavá, vystihující atmosféru velmi dobrý scénář, který i pobavil a nechyběl ani galctus. Je to prostě tak překombinované a šílené až je to geniální. 100%

(21. února 2016)
Traum
Offline

Takovej muj Evil dead mezi komiksy. Je to zábavnej brak. Pekelně zábavnej brak.

(6. prosince 2013)
Cap 12
Offline

No tak kdoví jaký komiks to nebyl, ale rozhodně neurazilo. Co bych vytýkal by byla kresba moc se mi nelíbila a připomínala mi troch styl Cassadaye který nakreslil např. X-men nadání. Ale na co bych se mohl dívat věčně jsou obálky tohoto booku, ten chlap co je kreslil, se měl ujmout kresby celého komiksu:D

(29. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Zombies
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Sean Phillips

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 16. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku