82.7%
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie.

Obsah

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Zombies  #1-5.

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Sean Phillips
Sean Phillips
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

arrow
Offline

Další skvělé dílo, do kterého jsem se hned zažral jako giant man do black phantera a nemohl se odtrhnout. Není snad ani nic co bych mohl komiks upřít, kresba ponurá, špinavá, vystihující atmosféru velmi dobrý scénář, který i pobavil a nechyběl ani galctus. Je to prostě tak překombinované a šílené až je to geniální. 100%

(21. února 2016)
Const.ex
Offline

Takhle absurdní a krvavý by mohl být MARVEL i normálně a vůbec by to nevadilo. Kresba je tak správně "nemrtvá" a příběh mě mile překvapil (že to není úplná blbost). Určitě se jedná o zajímavou variaci, která do UKK patří.

(21. října 2013)
jh666
Offline

Pobaví, to ano, ale v kompletu je dost lepších titulů.

(19. října 2013)
jardoom
Offline

Není to nic, co nese poslání či nějakou myšlenku. Tohle je čistě odpočinková četba, která vám ukáže Marvelovské superhrdiny trochu jinak, než je znáte. Scénář baví a přináší zajímavou verzi post apo světa superhrdinů. Kresba je přesně padnoucí a temná. Rád bych pochválil obálky sešitů, které jsou dokonalé. Kirkman prostě opět nezklamal a ukázal, že psát o Zombie je jeho životním posláním. Tímto kouskem prostě dokázal, že by dokázal napsat smysluplný příběh i s taťkou šmoulou.

(14. března 2016)
gumidekmedvidek
Offline

Poctivá řezničina. Tak nějak by se dal nazvat tento kousek Kirkmana. Ve výsledku jsem spokojen, avšak místy si uvědomíte o čem to vlastně celé je a umřou vám všechny mozkové buňky. Jako poctiví zombie béčko to však obstálo a ja jsem se celou dobu pefektně bavil. Tento komiks je hlavně o hladu a jídle. Celá struktura by se dala shrnout: Máme hlad - najdeme jídlo - zabijeme jídlo - najíme se - odpočineme - máme zase hlad.

(27. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Zombies
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Sean Phillips

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 16. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku