82.7%
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie.

Obsah

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Zombies  #1-5.

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Sean Phillips
Sean Phillips
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

No tak kdoví jaký komiks to nebyl, ale rozhodně neurazilo. Co bych vytýkal by byla kresba moc se mi nelíbila a připomínala mi troch styl Cassadaye který nakreslil např. X-men nadání. Ale na co bych se mohl dívat věčně jsou obálky tohoto booku, ten chlap co je kreslil, se měl ujmout kresby celého komiksu:D

(29. října 2013)
jh666
Offline

Pobaví, to ano, ale v kompletu je dost lepších titulů.

(19. října 2013)
Singular
Offline

Vážně jsem se pobavil. Bylo to něco nového. V marvelu nevídaného. Částečně jsem si představoval jak by vypadaly některé scény ve filmu.....a asi by nebylo přístupné do 18 :D.

(21. října 2013)
karl173
Offline

Nevadí mi přečíst si něco z alternativních světů, když to přinese nový úhel pohledu, nevadí mi přečíst si něco ve smyslu parodie, když je to vtipné a povznese se to nad něco vážnějšího, ale tohle bohužel nemá ani jedno. Má to pár zajímavých nápadů, ale tím to končí. Bylo to nezajímavé a poměrně nezábavné a to jsem si říkal že to může být fajn nápad. A kresba bohužel také nebyla nic moc. 45%

(19. srpna 2018)
Damien
Offline

No jo, Kirkman. O čem jiném by ten chalan asi tak měl psát? Náhodou mě to přijde geniální a super (a nijak mě nerozruší, jestli někdo řekne, že DC už to udělalo před milionem let) :D Je to vtipné a příběh se mi líbil. Kresba mi vzdáááleně připomínala Hellboye, takže spokojený i po téhle stránce.

(19. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Zombies
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Sean Phillips

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 16. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku