82.7%
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie.

Obsah

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvel Zombies  #1-5.

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Sean Phillips
Sean Phillips
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Zběsilá šílenost, která pobaví, a která není pro slabé žaludky. Jen budete čumět s otevřenou pusou, co to ten Kirkman zas vyplodil :-D, tohle si snad ani žádný hlubší rozbor nárokovat nemůže.

(10. března 2014)
gumidekmedvidek
Offline

Poctivá řezničina. Tak nějak by se dal nazvat tento kousek Kirkmana. Ve výsledku jsem spokojen, avšak místy si uvědomíte o čem to vlastně celé je a umřou vám všechny mozkové buňky. Jako poctiví zombie béčko to však obstálo a ja jsem se celou dobu pefektně bavil. Tento komiks je hlavně o hladu a jídle. Celá struktura by se dala shrnout: Máme hlad - najdeme jídlo - zabijeme jídlo - najíme se - odpočineme - máme zase hlad.

(27. října 2013)
S4TW
Offline

Jak začít? No, každopádně se jedná o zajímavou vsuvku a ve světě Marvelu o poměrně originální dílo. Je docela fajn vidět naše oblíbené hrdiny rozsekané na kaši a v záporných rolích, kdy žerou všechny, komu ještě aspoň trochu bije srdce. To je ovšem pro mě jediný klad tohoto díla. Komiks mi rozhodně nepřišel nějak zvlášť oplývající vtipem (v tomto směru byla daleko lepší She-Hulk), příběh také není bůhví jaký (prostě se jedná o jednu velkou hostinu super-zombíků). A kresba? Ta mi přišla snad nejhorší ze všeho, jako kdyby si kreslíř vytvořil dvě/tři šablony a na ty jen dokresloval. Taky mi přišlo dost divné, že se Galactus nechá oddělat vlastní silou, kterou by měl mít v malíku (ale to je možná jen má neznalost). Od tohoto díla jsem čekal hodně a bohužel má očekávání nebyla moc naplněna. Možná kdyby se příběh začal vyvíjet od chvíle, kde skončil, čili drancováním vesmíru, to by mohlo mít daleko větší grády. Musím se hodně tlačit ke třem hvězdám, ale když to vezmu kolem a kolem (hodně velkým kolem), tak si to tato kniha asi zaslouží, nejspíše mi to jen nesedlo, ale každopádně se jedná o originální zpestření, které chvíli baví.

(9. listopadu 2013)
Damien
Offline

No jo, Kirkman. O čem jiném by ten chalan asi tak měl psát? Náhodou mě to přijde geniální a super (a nijak mě nerozruší, jestli někdo řekne, že DC už to udělalo před milionem let) :D Je to vtipné a příběh se mi líbil. Kresba mi vzdáááleně připomínala Hellboye, takže spokojený i po téhle stránce.

(19. října 2013)
47
Offline
47

Pecka....Vcelku jednoduchý príbeh dokonale oživuje jeho originalita a hororovosť.Kresba je dosť dobrá.Osobne som Marvel Zombies vobec nepoznal.Jednoduchosť s akou Kirkman naložil s príbehom je v podstate dovedená k dokonalosti.Dozvieme sa čo také zombie prežíva,teda že zmysel existencie chodiacej mŕtvoly je zahnať hlad za akúkolvek cenu,akýmkolvek sposobom a ked ste k tomu navyše superhrdina,nezastaví vás ani požierač planét.......

(26. ledna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Zombies
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Sean Phillips

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 16. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku