86.7%
Bart Simpson #01/2013: Homerův syn

Bart Simpson přichází a komiksový vesmír už nebude takový, jaký býval. V každém čísle nového magazínu najdete hned několik příběhů, v jejichž centru budou žáci springfieldské školy – v čele s Bartem a Lízou!V prvním superfantastickém čísle přibere Bart Simpson pár desítek kilo... což ale zdaleka není tak strašné, jako když se zamiluje. Nebo když se ho rozhodnou sníst mimozemšťani.Nebude to mít jednoduché... ale bude legrace o tom číst!

Obsah

Bart Simpson přichází a komiksový vesmír už nebude takový, jaký býval. V každém čísle nového magazínu najdete hned několik příběhů, v jejichž centru budou žáci springfieldské školy – v čele s Bartem a Lízou!
V prvním superfantastickém čísle přibere Bart Simpson pár desítek kilo... což ale zdaleka není tak strašné, jako když se zamiluje. Nebo když se ho rozhodnou sníst mimozemšťani.
Nebude to mít jednoduché... ale bude legrace o tom číst!

Autoři

Matt Groening
Matt Groening
Tvůrce
John Costanza
John Costanza
Kresba

Komentáře uživatelů

Drekorian
Offline

Koupil jsem si to hlavně proto, abych podpořil CREW ve vydavání dalších sešitovek. Na první přečtení mi to přišlo dost slabé. Na druhé těsně před spaní, když už to člověku moc nemyslí, jsem se dokonce i parkrát zasmál. Líza prudí i v komiksu a to i tak, že se nehodí ani jako žrádlo pro emzáky. Za těch pár korun, ještě asi několik čísel koupím, ale že bych z toho byl zrovna dvakrát odvázaný, se říct nedá. Určitě měli zkusit jako sešitovku nějakou větší bombu, takhle podle mého dost míjejí svojí věrnou cílovku.

(16. listopadu 2013)
Staník
Offline

Skvělé. Moc se těším na další díly!!

(10. října 2013)
Cap 12
Offline

Zaujalo mě že se na trhu konečně objevila nějaká sešitovka v češtině i když jen se Sipmsony... Příběhy špatné nebyli ale u vytržení jsem z toho také moc nebyl, trochu jsem se i zasmál. Těším se na další díly.

(31. prosince 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Sešitovka
Žánr Humorný
Série Bart Simpson (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 25/09/2013
Originální vydavatelství Bongo Comics
Datum vydání v zahraničí 01/08/2000
Vazba Paperback
Autoři Kresba: John Costanza
Tvůrce: Matt Groening

Typ vazby

Sešitovka

Formát 168x228mm
Počet stran 32
Tisk barevný
Cena 39.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 9. října 2013
Naposledy editováno 2. května 2015

Najdete nás na Facebooku