71.7%
Ultimátní komiksový komplet #030: She-Hulk - Svobodná, úspěšná, zelená

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů!

Obsah

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

She-Hulk #1-6.

Autoři

Dan Slott
Dan Slott
Scénář
Juan Bobillo
Juan Bobillo
Kresba

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

She Hulk bylo pro mě opravdu milé překvapení. Humorný koncept plně schvaluji. Škoda, jen , že některé vtipy jsou spíše mířené na celé publikum. A to je vlastně taková menší chyba která zamrzí. Celé je to mířené i na mladší publikum a tudíž některé vtípky vyznějí trapně. Kdyby mi bylo 10 tak se směju od ucha k uchu. A když se nějaký promyšlený vtípek naskytne, tak se tak nějak rychle pohřbí a nerozvine. Nakonec z toho je ve výsledku poměrně zábavné čtivo, které vyloženě neurazí.

(8. října 2013)
Damien
Offline

Tak na rovinu říkám, že jsem od toho absolutně nic nečekal. O She-Hulk jsem nevěděl ani zbla. Nikdy jsem ji nečetl, neviděl v animáku a o jejim originu mam taky potuchy asi jako o atomové fyzice. Ale světe div se, ono se mi to docela líbilo a kolikrát jsem se i zasmál. Tím, že je to dětské a v jistém právnickém ohledu roztomile absurdní, to získalo body. Jednoduchá a přitažlivá kresba to jenom doplňuje. A ačkoli jsem si myslel, že po Young Justice už mi nikdy zelená holka nebude připadat sexy...

(3. října 2013)
Cap 12
Offline

Nevěděl jsem do čeho jdu. Kresba se mi opravdu hnusila. Scénář byl ve své podstatě celkem dobrý. 2z5, 3 hvězdu dávám za Spideyho.

(21. října 2013)
Elhonzo
Offline

K tomuhle komiksu jsem přistupoval opatrně , samostatnou sérii s She-Hulk jsem nikdy nečetl vždy jsem na ní narážel jen v týmovkách a hostovačkách.A světě div se ono je to docela dobré.Co musím zdůraznit je dozajista humor(máme tu zatím asi nejvtipnější UKK),k příběhu není skoro co říct, není to žádný Temný rytíř nebo Watchmen ale neurazí. Co mi trochu vadilo byla kresba , na můj vkus byla moc jednoduchá , ale ta v posledních dvou sešitech se mi už zamlouvala více .Rozhodně by jste měly dát Shulkie šanci protože na té zelené je vážně něco sexy .

(4. října 2013)
47
Offline
47

Prvá kniha z UKK ktorá u mňa takmer nezabodovala.Príbeh síce nie je vyslovene nuda,miestami ho však zachráni len jeho komiksovosť.Nič extra prevratné neprináša.Je škoda že ked už sa načrtne myšlienka superhrdinského práva,je táto pochovaná v priemernej komédii ktorú aspoň trochu okorenilo cameo Spider-Mana a útek zo suprezločineckej minibasy...za to 3z5

(26. ledna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název She-Hulk: Single Green Female
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 02/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Slott
Kresba: Juan Bobillo
Kresba: Paul Pelletier

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku