71.7%
Ultimátní komiksový komplet #030: She-Hulk - Svobodná, úspěšná, zelená

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů!

Obsah

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

She-Hulk #1-6.

Autoři

Dan Slott
Dan Slott
Scénář
Juan Bobillo
Juan Bobillo
Kresba

Komentáře uživatelů

Damien
Offline

Tak na rovinu říkám, že jsem od toho absolutně nic nečekal. O She-Hulk jsem nevěděl ani zbla. Nikdy jsem ji nečetl, neviděl v animáku a o jejim originu mam taky potuchy asi jako o atomové fyzice. Ale světe div se, ono se mi to docela líbilo a kolikrát jsem se i zasmál. Tím, že je to dětské a v jistém právnickém ohledu roztomile absurdní, to získalo body. Jednoduchá a přitažlivá kresba to jenom doplňuje. A ačkoli jsem si myslel, že po Young Justice už mi nikdy zelená holka nebude připadat sexy...

(3. října 2013)
gumidekmedvidek
Offline

She Hulk bylo pro mě opravdu milé překvapení. Humorný koncept plně schvaluji. Škoda, jen , že některé vtipy jsou spíše mířené na celé publikum. A to je vlastně taková menší chyba která zamrzí. Celé je to mířené i na mladší publikum a tudíž některé vtípky vyznějí trapně. Kdyby mi bylo 10 tak se směju od ucha k uchu. A když se nějaký promyšlený vtípek naskytne, tak se tak nějak rychle pohřbí a nerozvine. Nakonec z toho je ve výsledku poměrně zábavné čtivo, které vyloženě neurazí.

(8. října 2013)
Const.ex
Offline

O She-Hulk nevím zhola nic. Nevěděl jsem do čeho jdu a byl jsem NEmile překvapen. She-Hulk neurazí, ale bohužel ani nijak zvlášť nenadchne. Z většiny je kresba trochu "mdlá" a nezajímavá (She-Hulk je v některých panelech doslova nehezká a určitě né sexy). Celý svazek v mých očích zachraňují pouze hláškující Spider-man a vždy nevrlý J.J. Jameson. Kdyby to šlo, tak bych zmíněný sešit z vazby vytrhnu a zbytek zahodím. Nebí spíše vytrhnu vše ostatní, ať mě zbude kvalitní sešit a hřbet knihy (bez kterého to celé nemá smysl).

(8. října 2013)
karl173
Offline

Tohle je klasická oddychovka, která má čtenáře zabavit na jeden večer a u kterého bude moci tak trochu vypnout. Komiks si ani na nic jiného nehraje. Dan Slott celé tohle píše tak, aby člověk neměl ani moc šanci se nad něčím pozastavit, protože ani nemusí. Příběh jede strmě ke svému cíli. Je to zkrátka jen zábava a sem tam trocha akce. Humor sice není zrovna můj šálek čaje a že bych se u toho vyloženě smál to ne, ale určitě mě to v hloubi duše sem tam i rozesmálo a rozhodně jsem se bavil. Akce je svižná, rychlá a na konci i slušně bláznivá, až by se člověk mohl nad některými věcmi pozastavit. Ale neudělá to, protože k tomu vlastně nemá ani důvod. Kresba je také fajn, a hezky se na ni dívá. Největší problém jsem měl s tím že jsem si nedokázal k postavě vybudovat nějaké větší pouto. Občas mi přišlo že k tomu nebyl ani moc prostor. Důkazem je sešit kde je Spider-man, který si společně s právníkem Pugem ukradli sešit pro sebe a byli zajímavějšími postavami než Jennifer Waltersová alias She-Hulk za celou tu dobu. I tak jsem si ale čtení užil jako takovou nenáročnou jednohubku. 70%

(9. dubna 2018)
S4TW
Offline

Kdybych měl tento komiks vystihnout pouze třemi slovy, byla by to tato slova: zábavné, oddechové, zelené. Jedná se o další komiks, který nám vtipnou cestou představuje lidskou stránku superhrdinky. Je to čtivo, které není vůbec náročné (pokud tedy neberu v potaz množství postav) a rozhodně se jedná o zajímavou vložku. Z dlouhodobého hlediska by to asi nefungovalo tak, jak to fungovalo na těchto asi 125 stránkách. Kresba je průměr, příběh je průměr, ale za to originální. Co naopak oceňuji je spousta hostů v komiksu (hlavně hláškující Spíďa) a vtipy, které provází celou knihu. Nic extra to sice není, ale ono to asi ani nebylo psáno tak, aby to bylo něco extra, proto ve finále hodnotím kladně. Komiks si totiž hraje přesně na to, co to ve skutečnosti je.

(22. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název She-Hulk: Single Green Female
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 02/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Slott
Kresba: Juan Bobillo
Kresba: Paul Pelletier

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku