71.7%
Ultimátní komiksový komplet #030: She-Hulk - Svobodná, úspěšná, zelená

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů!

Obsah

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

She-Hulk #1-6.

Autoři

Dan Slott
Dan Slott
Scénář
Juan Bobillo
Juan Bobillo
Kresba

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

She Hulk bylo pro mě opravdu milé překvapení. Humorný koncept plně schvaluji. Škoda, jen , že některé vtipy jsou spíše mířené na celé publikum. A to je vlastně taková menší chyba která zamrzí. Celé je to mířené i na mladší publikum a tudíž některé vtípky vyznějí trapně. Kdyby mi bylo 10 tak se směju od ucha k uchu. A když se nějaký promyšlený vtípek naskytne, tak se tak nějak rychle pohřbí a nerozvine. Nakonec z toho je ve výsledku poměrně zábavné čtivo, které vyloženě neurazí.

(8. října 2013)
jardoom
Offline

Neříkám že byl komiks špatný, náhodou jsem se celkem bavil. Problém je ale v tom, že vůbec nechápu podstatu této postavy, nechápu proč nakladatelství vydalo zrovna tento díl. She-Hulk není u nás vůbec známou postavou a pokud chcete publikum nalákat, je třeba je upoutat spíš komiksem z doby vzniku této postavy, který odpoví na hodně otázek, které z této vydané knížky přímo chrlí. Bohužel další věc, která mně štve je fakt, že kniha často připomíná She-Hulk jako ženu. Samotný název knihy „Svobodná, úspěšná, zelená“ je spíš vhodný pro epizodu seriálu „Sex ve městě“. Kresba je podle mě padnoucí. V jednoduchosti se skrývá krása, to je známo nám všem a přesně tohle je ten případ kde to opravdu funguje. Kniha v mém komiksovém srdci nechává místo pro tuto sexy zelenou obryni, bohužel další díly tohoto souhrnu bych vynechal a přečetl bych si něco z dob vzniku. Určitě bych pak nebyl tak zmatek a nevyselo mi nad hlavou tolik otazníků jako při čtení tohoto titulu.

(6. listopadu 2013)
jh666
Offline

Asi nejvtipnější komiks v UKK. Za hlavního vtipálka v Marvelu platil hlavně Spider-man, který tu mimochodem hostuje v nejvtipnějším sešitu. Příběh She-Hulk je místy až parodie a vynikající. Vše podtrhuje jednoduchá až parodizující kresba. Doporučuji každému, kdo má rád komiksy a chce se pobavit.

(13. října 2013)
Singular
Offline

Netušil jsem co od toho mám čekat. Ted už však vím že je to dokonalý průměrný vtipný příběch který rozhodne stojí za přečtení

(21. října 2013)
47
Offline
47

Prvá kniha z UKK ktorá u mňa takmer nezabodovala.Príbeh síce nie je vyslovene nuda,miestami ho však zachráni len jeho komiksovosť.Nič extra prevratné neprináša.Je škoda že ked už sa načrtne myšlienka superhrdinského práva,je táto pochovaná v priemernej komédii ktorú aspoň trochu okorenilo cameo Spider-Mana a útek zo suprezločineckej minibasy...za to 3z5

(26. ledna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název She-Hulk: Single Green Female
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 02/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Slott
Kresba: Juan Bobillo
Kresba: Paul Pelletier

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku