71.7%
Ultimátní komiksový komplet #030: She-Hulk - Svobodná, úspěšná, zelená

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů!

Obsah

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

She-Hulk #1-6.

Autoři

Dan Slott
Dan Slott
Scénář
Juan Bobillo
Juan Bobillo
Kresba

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Zábavné, vtipné, akční počtení. Před komiksem jsem vůbec nevěděl, do čeho jdu a byl jsem mile překvapen. Obzvlášť část se Spider-manem mě potěšila. Dostalo se nám pro změnu nenuceného, oddechového počtení.

(6. října 2013)
gumidekmedvidek
Offline

She Hulk bylo pro mě opravdu milé překvapení. Humorný koncept plně schvaluji. Škoda, jen , že některé vtipy jsou spíše mířené na celé publikum. A to je vlastně taková menší chyba která zamrzí. Celé je to mířené i na mladší publikum a tudíž některé vtípky vyznějí trapně. Kdyby mi bylo 10 tak se směju od ucha k uchu. A když se nějaký promyšlený vtípek naskytne, tak se tak nějak rychle pohřbí a nerozvine. Nakonec z toho je ve výsledku poměrně zábavné čtivo, které vyloženě neurazí.

(8. října 2013)
jh666
Offline

Asi nejvtipnější komiks v UKK. Za hlavního vtipálka v Marvelu platil hlavně Spider-man, který tu mimochodem hostuje v nejvtipnějším sešitu. Příběh She-Hulk je místy až parodie a vynikající. Vše podtrhuje jednoduchá až parodizující kresba. Doporučuji každému, kdo má rád komiksy a chce se pobavit.

(13. října 2013)
Cap 12
Offline

Nevěděl jsem do čeho jdu. Kresba se mi opravdu hnusila. Scénář byl ve své podstatě celkem dobrý. 2z5, 3 hvězdu dávám za Spideyho.

(21. října 2013)
Singular
Offline

Netušil jsem co od toho mám čekat. Ted už však vím že je to dokonalý průměrný vtipný příběch který rozhodne stojí za přečtení

(21. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název She-Hulk: Single Green Female
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 02/10/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/10/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Slott
Kresba: Juan Bobillo
Kresba: Paul Pelletier

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. října 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku