91.6%
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila.

Obsah

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila. Stačí však pouhá hláška odhalující superhrdinovu utajovanou totožnost a všechno je jinak. Kingpin rozjíždí surovou kampaň, která slepému bojovníkovi zničí život a celý jeho svět roztříští na kusy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Daredevil (vol. 1) #227-233

Autoři

Frank Miller
Frank Miller
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Traum
Offline

Příběh byl skvělý, styl vyprávění zajímavý. Skákání v dění z místa na místo a mechanické prolínání více dějových linek mě bavilo. Co mě pak naopak mrzelo na jinak skvělé kresbě byl colouring. Nevadila mi jeho oldschoolová jednoduchost palety jako ten nechutnej efekt laciné rozpitosti. Být to ostřejší budu asi hodně hodně spokojenější.

(25. září 2013)
jh666
Offline

Výborně napsaný temný příběh o pádu a zmrtvýchvstání. Jedinou chybou je pro mě Nuke, který k docela komorní části moc neseděl.

(13. října 2013)
Singular
Offline

Rudého ďábla jsem neznal. Jsem rád že jsem tak učinil. Je vidět že superhrdinu de zničit i jinak než bojem sním samotným.

(21. října 2013)
daredevil99
Offline

Na tento komiks jsem se těšil už od té doby co vím o UKK. Od tohoto komiksu jsem si hodně sliboval a dostal jsem ještě o hodně víc. Příběh úplně úžasný a kresba nádherná a navíc se skvěle hodí k příběhu. Nejspíš jeden z nejlepších komiksů co jsem kdy četl.

(29. září 2013)
Const.ex
Offline

S Daredevilem, jako s jedním z mála komiksových hrdinů, jsem se ke své hanbě ještě výrazně nijak čtenářsky nesblížil (je toho prostě moc), ale po tomto komiksu svoji hanbu rychle hodlám odčinit... a určitě nebudu sám, kdo tohoto "červeného ďábla" zařadí do svého čtenářského okruhu. Skvělý příběh + skvělá kresba = skvělý komiks!

(23. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Daredevil: Born Again
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 18/09/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 19/09/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Frank Miller
Kresba: David Mazzucchelli

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Memphis
Vloženo 18. září 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku