91.6%
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila.

Obsah

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila. Stačí však pouhá hláška odhalující superhrdinovu utajovanou totožnost a všechno je jinak. Kingpin rozjíždí surovou kampaň, která slepému bojovníkovi zničí život a celý jeho svět roztříští na kusy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Daredevil (vol. 1) #227-233

Autoři

Frank Miller
Frank Miller
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Parádní dílo z pera Franka Millera. Se vším jsem byl spokojen jenom návrat Daredevila a celkově konec mohl být poněkud epičtější, ale jinak nemám opravdu co vytknout Matt Murdock si sahá na samotné dno a dostává se na hranici mezi zdravým rozumem a šílenstvím. Vidím to tak na 4 a půl hvězdy, ale vzhledem k tomu jak mě komiks uchvátil to zaokrouhlím na 5/5.

(29. září 2013)
Traum
Offline

Příběh byl skvělý, styl vyprávění zajímavý. Skákání v dění z místa na místo a mechanické prolínání více dějových linek mě bavilo. Co mě pak naopak mrzelo na jinak skvělé kresbě byl colouring. Nevadila mi jeho oldschoolová jednoduchost palety jako ten nechutnej efekt laciné rozpitosti. Být to ostřejší budu asi hodně hodně spokojenější.

(25. září 2013)
Morzael
Offline

Parádní existenciální drama s pekelně dobrým scénářem a atmosferickou kresbou. Rozhodně jeden z nejlepších svazků v UKK. Škoda toho laciného konce.

(22. září 2013)
arrow
Offline

Vážně úžasný komiks, a to po všech stránkách. Poutavý a zábavný příběh, úplně jsem se vžil do postav. Nádherná kresba v podání Davida Mazzuceli. Nejlepší je podle mě poslední část, která je plná akce a do příběhu se zapojí i Avengers. Pro všechny kteří mají rádi daredevila je to nejlepší volba.

(15. října 2015)
Cap 12
Offline

Tak tohle jsem nečekal. Myslel jsem že po Zázracích mě v rámci UKK už nic nepřekvapí. Scénář a příběh (jak už je u Franka Millera zvykem) nesmírně promyšlený a silný. Báječná kresba s tím krásným old school colouringem mi neskutečně sedla. Takhle by měl vypadat film o Daredevilovi. Plný počet!

(6. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Daredevil: Born Again
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 18/09/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 19/09/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Frank Miller
Kresba: David Mazzucchelli

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Memphis
Vloženo 18. září 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku