91.6%
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila.

Obsah

Kingpin. Podlý muž, jehož zločinné impérium by bylo neohrozitelné - nebýt vytrvalých útoků jediného člověka, Matta Murdocka alias Daredevila. Stačí však pouhá hláška odhalující superhrdinovu utajovanou totožnost a všechno je jinak. Kingpin rozjíždí surovou kampaň, která slepému bojovníkovi zničí život a celý jeho svět roztříští na kusy.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Daredevil (vol. 1) #227-233

Autoři

Frank Miller
Frank Miller
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Perfektní dílo po všech stránkách, jsem nadšený. Kostra příběhu není zcela originální, ale je originálně podaná a napsaná, Frank Miller je vážně borec a pád DD na dno a postupné zmrtvýchvstání vás vyloženě vtáhne do děje a vyplivne až na konci. A celou tuto super jízdu podporuje úžasná, ale fakt úžasná kresba, přesně tenhle styl zbožňuji. Na první pohled se může zdát kresba málo detailní, ale opak je pravdou. Co se mi na kresbě líbilo snad nejvíc byly barvy, inker a kolorista zaslouží poklonu až na zem. Vážně tady není vůbec nic k vytknutí, jedná se o perfektní dílo, u kterého vám je vlastně líto, že končí. Ještě bych dodal dvě věci. Za prvé dílo se zdá krapet ukecané s velkým množstvím textu, ale text má vždy smysl a vůbec se tam neplácají zbytečnosti, ba naopak, místy se jedná o umělecké vyprávění. A za druhé, Mazzucchelli a Miller jsou mistři oboru, o tom nemůžete po tomto dílu vůbec pochybovat.

(28. září 2013)
daredevil99
Offline

Na tento komiks jsem se těšil už od té doby co vím o UKK. Od tohoto komiksu jsem si hodně sliboval a dostal jsem ještě o hodně víc. Příběh úplně úžasný a kresba nádherná a navíc se skvěle hodí k příběhu. Nejspíš jeden z nejlepších komiksů co jsem kdy četl.

(29. září 2013)
bane
Offline

Parádní dílo z pera Franka Millera. Se vším jsem byl spokojen jenom návrat Daredevila a celkově konec mohl být poněkud epičtější, ale jinak nemám opravdu co vytknout Matt Murdock si sahá na samotné dno a dostává se na hranici mezi zdravým rozumem a šílenstvím. Vidím to tak na 4 a půl hvězdy, ale vzhledem k tomu jak mě komiks uchvátil to zaokrouhlím na 5/5.

(29. září 2013)
zdenda
Offline

Daredevil je mým oblíbencem a tento příběh to jenom potvrdil. Silné a lidské!

(21. srpna 2014)
DrKeroch
Offline

Frank Miller je prostě pán.Nejlepší Daredevil jaký se dá sehnat.

(20. července 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Daredevil: Born Again
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 18/09/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 19/09/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Frank Miller
Kresba: David Mazzucchelli

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Memphis
Vloženo 18. září 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku