70.0%
Crew² #35
70.0%
-- %
Extérní hodnocení

A je to tady! Nová, od základu překopaná Crew. Jak už jsme psali, uvnitř budou po následujících šest čísel vycházet dva velké příběhy na pokračování... plus vždycky něco navíc. V prvním čísle se na vás vyvalí Rex Mundi - první díl mysteriózního thrilleru ve stylu Šifry mistra Leonarda odehrávajícího se v alternativní Evropě začátku 20. století. A jelikož temná kriminálka z indiánské rezervace Skalpy začne až v příštím čísle, tak se k Rex Mundi přidává jako samostatný příběh monumentální souboj dvou nekompromisních bijců dlouhý přes 40 stran – Lobo versus Batman. Řežba v podání námi oblíbeného Simona Bisleyho (ten má na triku i obálku).

Obsah

A je to tady! Nová, od základu překopaná Crew. Jak už jsme psali, uvnitř budou po následujících šest čísel vycházet dva velké příběhy na pokračování... plus vždycky něco navíc. V prvním čísle se na vás vyvalí Rex Mundi - první díl mysteriózního thrilleru ve stylu Šifry mistra Leonarda odehrávajícího se v alternativní Evropě začátku 20. století.

A jelikož temná kriminálka z indiánské rezervace Skalpy začne až v příštím čísle, tak se k Rex Mundi přidává jako samostatný příběh monumentální souboj dvou nekompromisních bijců dlouhý přes 40 stran – Lobo versus Batman. Řežba v podání námi oblíbeného Simona Bisleyho (ten má na triku i obálku).

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Rex Mundi #1

Batman versus Lobo

Autoři

Alan Grant
Alan Grant
Scénář
Simon Bisley
Simon Bisley
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komiks obsahuje

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Jak už jsem zmínil ve své recenzi. Rex Mundi naprosto úchvatná atmosféra. Přesně komiks podle mého gusta. O Lobovi se to říct nedí. Strašlivá kresba, která mě po celou dobu odpuzovala a k tomu je to uplně bez dějové linky. Nelogické chování postav a prostá řezničina. Takhle díky Rex Mundi mírný nadprůměr.

(14. září 2013)
Damien
Offline

U mě dobrý. Lobo a Batman parádnický psycho. Rex munidy oproti tomu ohranej kýč bez nápadu, aspon co se prvního dílu týče.

(19. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Sešitovka
Žánr Akční
Série Crew² (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 2013
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Alan Grant
Kresba: Simon Bisley

Typ vazby

Sešitovka

Formát 210x295mm
Počet stran 72
Tisk barevný
Cena 149.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 14. září 2013
Naposledy editováno 20. února 2016

Najdete nás na Facebooku