93.3%
Ultimátní komiksový komplet #029: Tajná válka

UKK tajné války

Obsah

Plukovník Nick Fury, ředitel globální špionážní agentury S.H.I.E.L.D., zjistí, že zlověstný mistr zločinu dává dohromady nejnebezpečnější superzločince světa. Sestaví proto tajný tým, který se má s touto hrozbou vypořádat. V tomto týmu se ocitnou Spider-Man, Wolverine, Daredevil, Captain America a Luke Cage. O rok později je však jejich minulost dostihne a začne docházet k událostem, které mohou ohrozit nejenom je ale i jejich blízké.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Secret Wars #1-5.

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Drekorian
Offline

Skvělé čtení, které ukazuje, jak by měl vypadat moderní komiks. Skvělé vyobrazení Nicka Furyho jako posedlého vzteklého psa, který neváhá obětovat nikoho a nic, aby dosáhl svého cíle. Gabriele DellOtto má perfektní malbu, detailní a přesnou, navíc je vidět jak se vyžívá v malování epických scén, které vyžadují nejméně dvojstránku. Záběry z informačního systému S.H.I.E.L.D.u pak vedle toho vypadají amatérsky a nepatřičně. Jakoby někdo doháněl počet stránek sešitu.

(28. srpna 2013)
jardoom
Offline

Bendis je sice hodně dobrý a z jehož děl si vesměs odnesete kladný pocit, ale jeho jedinou a dost podstatnou chybou je užvaněnost. V tomto komiksu obzvlášť a to hlavně když mluví skrz ústa ukecaného Spider-Mana. To ale nic nemění na tom, že každou jeho bublinu dost věrohodně hltáte a to doslova. Scénář sice vypadá jednoduše, opak je však pravdou. Bendis vše podstatné skrývá a nechává si to na velký finiš, který podle mě není až tak velký. Což je škoda. Jinak se mi ale hodně líbí, že je věrný žánru a ctí osobnost každého hrdiny. V komiksu ani nemáte pocit že jsou hrdinové jen sebranka supermlátiček, jelikož se do děje zaplete mnoho zábavných dialogů, které Vám připomenou, že i oni jsou jen lidé. Dále mě trochu mrzí že jsou do komiksu vraženy zápisky a zprávy Nicka Furyho v databázi S.H.I.E.L.D.u. Ne že by nebylo podstatné to, co se tam dočtete, ale mám radši, když se prodírám obrázky. Rád si užívám kresbu. Tenhle kiks omlouvá jedině samotná kresba Dell´Otta. Pro něho byla tahle kniha první, kterou nakreslil. Předtím se soustředil hlavně na obálky. Neříkám, že je kresba škaredá, Dell´Otto má svůj vlastní styl, který je příjemný. Jen se podle mě moc snažil udělat prostředí temné, ponurné a chladné. Dopadlo to tak že je scéna prostě moc tmavá, nepřehledná a všechny ty úžasné prvky jeho kresby se v té tmě ztratí a nevyniknou ani při 100W žárovce. Příjemné čtení, které si při dobrém osvětlení užijete i po grafické stránce.

(1. září 2013)
shifty
Offline

Můj první komiks takže nemůžu moc porovnávat..jednou jsem se v příběhu ztratil,jak se tam prolínají časy budoucí/minulé..ale kresba je úžasná a potěšilo mě,že v kreslíčské dílně byl zrovna Captain America 4 z 5

(23. srpna 2013)
S4TW
Offline

Tentokrát budu stručnější, kresba byla absolutně perfektní a k tématu a stylu psaní se naprosto hodila (jen Wolverine a Petr byli v lidské podobě trošku divní). Skvělou kresbu doplňuje super příběh detektivního ražení, zajímavou zápletkou a neotřelým pohledem na superhrdiny. Plusem je jednak zahrnutí klasik jako DD, Spiderman, Cape a Logan, ale také třeba Luka Cage, který není tak častý. Pro mě jedna z top knih v rámci UKK.

(5. září 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Osobně Tajné války můžu doporučit. Bohůžel nečekejte na konci „wow“ efetkt, protože se opravdu nedostaví. Spíše čekejte: „A to je opravdu vše?“ Poté začnete hledat za poslední stránkou komiksu dalších tucet stránek navíc. Ale marně.

(27. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Secret War
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 21/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Gabriele Dell´Otto

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
jardoom
Vloženo 21. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku