93.3%
Ultimátní komiksový komplet #029: Tajná válka

UKK tajné války

Obsah

Plukovník Nick Fury, ředitel globální špionážní agentury S.H.I.E.L.D., zjistí, že zlověstný mistr zločinu dává dohromady nejnebezpečnější superzločince světa. Sestaví proto tajný tým, který se má s touto hrozbou vypořádat. V tomto týmu se ocitnou Spider-Man, Wolverine, Daredevil, Captain America a Luke Cage. O rok později je však jejich minulost dostihne a začne docházet k událostem, které mohou ohrozit nejenom je ale i jejich blízké.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Secret Wars #1-5.

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Ukázka toho že je možný špionážní triler se superhrdiny vše působí tak reálně a to hlavně díky přítomnosti spisů z archivů S.H.I.E.L.Du a perfektní kresbě . Co trochu zamrzí je opětovné "ochuzení" oproti verzi od Crwe ale tentokrát to není nic vážného a je výhodnější investovat do tohoto vydání .

(22. srpna 2013)
Damien
Offline

Když jsem si to kdysi koupil, strašlivě mě to nebavilo a nelíbilo se mi to a tak jsem se toho zbavil. Dneska jsem tomu rád, protože bych to měl dvakrát. S odstupem let si nemohu vzpomenout, co mi vadilo na příběhu. Možná by tam nemusely být ty Furyho akta X nebo co to je, ale není to takový zlo. Strašlivě mě ale vytáčí kresba. Je pěkná, realistická, ale všichni a všechno se tam blýská jako naleštěné zrcadlo a to mě vadí. Jinak je to originální příběh, jeden z těch ne tolik opakujících se a je to i docela vtipný. Takže něco mězi tři a čtyři. Dám čtyři, ať nežeru.

(22. srpna 2013)
shifty
Offline

Můj první komiks takže nemůžu moc porovnávat..jednou jsem se v příběhu ztratil,jak se tam prolínají časy budoucí/minulé..ale kresba je úžasná a potěšilo mě,že v kreslíčské dílně byl zrovna Captain America 4 z 5

(23. srpna 2013)
Morzael
Offline

Musím říci, že pro mě další příjemné překvapení série UKK. Ačkoliv jsem moc nevěděl, do čeho jdu, o to větší bylo mé překvapení. Temný, špionážní thriller s vynikající kresbou, stylizací a atmosférou, opravdu podařený kousek.

(25. září 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Osobně Tajné války můžu doporučit. Bohůžel nečekejte na konci „wow“ efetkt, protože se opravdu nedostaví. Spíše čekejte: „A to je opravdu vše?“ Poté začnete hledat za poslední stránkou komiksu dalších tucet stránek navíc. Ale marně.

(27. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Secret War
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 21/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Gabriele Dell´Otto

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
jardoom
Vloženo 21. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku