93.3%
Ultimátní komiksový komplet #029: Tajná válka

UKK tajné války

Obsah

Plukovník Nick Fury, ředitel globální špionážní agentury S.H.I.E.L.D., zjistí, že zlověstný mistr zločinu dává dohromady nejnebezpečnější superzločince světa. Sestaví proto tajný tým, který se má s touto hrozbou vypořádat. V tomto týmu se ocitnou Spider-Man, Wolverine, Daredevil, Captain America a Luke Cage. O rok později je však jejich minulost dostihne a začne docházet k událostem, které mohou ohrozit nejenom je ale i jejich blízké.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Secret Wars #1-5.

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Const.ex
Offline

Musím uznat, že jsem potěšen... velice potěšen. Oproti Bendisovu "paskvilu" Avengers: Rozpad, jsem přímo nadšen. Parádní zpracování jak po scenáristické stránce, tak hlavně po té grafické. Dell´Otto valí a Bendisova slabá místa doslova "přemaluje" geniální kresbou, takže vám nekazí úžasný zážitek.

(26. srpna 2013)
Elhonzo
Offline

Ukázka toho že je možný špionážní triler se superhrdiny vše působí tak reálně a to hlavně díky přítomnosti spisů z archivů S.H.I.E.L.Du a perfektní kresbě . Co trochu zamrzí je opětovné "ochuzení" oproti verzi od Crwe ale tentokrát to není nic vážného a je výhodnější investovat do tohoto vydání .

(22. srpna 2013)
S4TW
Offline

Tentokrát budu stručnější, kresba byla absolutně perfektní a k tématu a stylu psaní se naprosto hodila (jen Wolverine a Petr byli v lidské podobě trošku divní). Skvělou kresbu doplňuje super příběh detektivního ražení, zajímavou zápletkou a neotřelým pohledem na superhrdiny. Plusem je jednak zahrnutí klasik jako DD, Spiderman, Cape a Logan, ale také třeba Luka Cage, který není tak častý. Pro mě jedna z top knih v rámci UKK.

(5. září 2013)
Drekorian
Offline

Skvělé čtení, které ukazuje, jak by měl vypadat moderní komiks. Skvělé vyobrazení Nicka Furyho jako posedlého vzteklého psa, který neváhá obětovat nikoho a nic, aby dosáhl svého cíle. Gabriele DellOtto má perfektní malbu, detailní a přesnou, navíc je vidět jak se vyžívá v malování epických scén, které vyžadují nejméně dvojstránku. Záběry z informačního systému S.H.I.E.L.D.u pak vedle toho vypadají amatérsky a nepatřičně. Jakoby někdo doháněl počet stránek sešitu.

(28. srpna 2013)
47
Offline
47

Skvelý thriller,ktorý vyzdvihuje dokonalá mľba.Príbeh je jednoduhší ale prelínanie času zo súčastnosti do pred rokom to celkom zakrýva.Fury v plnej kráse a jeho bezhoľadné využitie superhrdinov na špinavú prácu robí z komiksu neprehliadnuteľnú lahodku...4,5z5

(3. září 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Secret War
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 21/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Gabriele Dell´Otto

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
jardoom
Vloženo 21. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku