100.0%
Punisher MAX 8: Vdovy

Punisher MAX: Widowmaker

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pět žen, ze kterých Punisher udělal vdovy. A dluh, který se dá splatit jedině krví.Nemilosrdně zmasakroval jejich manžely, otce, bratry. Z jejich dětí nadělal sirotky. Že ti, které zabil, byli mafiáni? Koho to zajímá – pro tyhle ženy je Frank Castle prostě řezník a vrah. Proto se rozhodnou provést co, na čem jejich muži tak krvavě ztroskotali: sejmout Punishera.Jenže se svou nenávistí nejsou samy. Když máte za manžela gangstera, nasbíráte pěknou řádku vzpomínek, které byste radši neměli. A minulost se brzy zjeví i téhle pětici vdov – a je ozbrojená, smrtící a prahne po odplatě.

Obsah

Pět žen, ze kterých Punisher udělal vdovy. A dluh, který se dá splatit jedině krví.

Nemilosrdně zmasakroval jejich manžely, otce, bratry. Z jejich dětí nadělal sirotky. Že ti, které zabil, byli mafiáni? Koho to zajímá – pro tyhle ženy je Frank Castle prostě řezník a vrah. Proto se rozhodnou provést co, na čem jejich muži tak krvavě ztroskotali: sejmout Punishera.

Jenže se svou nenávistí nejsou samy. Když máte za manžela gangstera, nasbíráte pěknou řádku vzpomínek, které byste radši neměli. A minulost se brzy zjeví i téhle pětici vdov – a je ozbrojená, smrtící a prahne po odplatě.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář
Lan Medina
Lan Medina
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Ennis přidal o jeden sešit navíc, přidal více postav, Punishera si odendal trochu stranou, rozepsal se, odtrhl se od té své šablonky, přidal postavám co nejvíce uvěřitelné charaktery a chování, to vše protřepal, promíchal a vyšla z toho jedna z nejlepších ne-li nejlepší kniha s Punisherem v této řadě, když nepočítám ty, které mě ještě čekají. Skvělá práce. 90%

(29. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Punisher MAX: Widowmaker
Druh Román
Žánr Akční
Série Punisher MAX (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 25/09/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 19/09/2007
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Lan Medina

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 8. srpna 2013
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku