81.5%
Ultimátní komiksový komplet #018: New X-Men: G jako Genocida
81.5%
-- %
Extérní hodnocení

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy.

Obsah

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy. Expertka na evoluci a zubař putující do Jižní Ameriky, aby objevili město plné techniky, jakou svět ještě nespatřil..., a vypustili tu smrtící sílu na nic netušící mutantskou populaci. X-Meni už proti sobě měli mnoho protivníků. Tentokrát je ale čeká genocida.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

New X-Men #114-117.

Autoři

Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář
Frank Quitely
Frank Quitely
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Příběh vcelku obstojný, i když trochu krátký. Ze tří X-menů v UKK bych tento řadil doprostřed. Příběhově ke to podobné jako Astonishing X-men, ale má tohle má o dost horší kresbu. 4z5

(8. srpna 2013)
Morzael
Offline

Morrisona mám hodně rád a Quitelyho styl mám spojený s Batmanem a Robinem, takže tenhle styl tvorby pro mě byl ušit skoro na míru. Líbilo se mi to po všech stránkách, jen nejsem fanda světa X-menů, takže to asi nedokážu ocenit, jak bych měl.

(9. srpna 2013)
shifty
Offline

Grant Morrison je prostě špička něco jako Stan Lee

(11. září 2013)
S4TW
Offline

Tak příběh Morrisona je vážně něco, příběh který čtenáře chytí a donutí ho se zamyslet. Jedná se o velice drsný příběh, který se s ničím nes..páře. Grant nám zde zredukoval X-Meny na ty asi nejoblíbenější (jediný mi tu chybí Gambit :-)) a to si myslím, že je jedině dobře. Jediná škoda příběhu je, že je tak krátký a v podstatě neuzavřený, mohly tam být například dva sešity, který by příběh aspoň ještě více pouzavřely. Ke kresbě se moc vyjadřovat nebudu, jelikož mi malinko zničila celkový dojem, ale úplná hrůza to také nebyla. Celkově se jedná hlavně o velice silný a poutavý příběh. PS: Velice mě pobavil jeden detail, kdy je na zdi napsáno: Grant souloží s ovcema. Schválně nepřehlédněte!

(12. srpna 2013)
Damien
Offline

Téma "boj proti mutantům" se konečně posunul na další úroveň a z vyvíjení léku na mutantitýdu se přešlo k hromadnému vyvraždění. Hellaleluja, konečně změna. Kresba mi nepřišla tak hrozná, jak jsem všude četl. Akorát je blbý, že to má dost otevřený konec. Vzhledem k tomu, že nejdelší UKK je skoro dvakrát dlouhý, mohli to trochu nastavit. Just saying.

(11. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název New X-Men: E Is for Extinction
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 07/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 08/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Frank Quitely

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 112
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 7. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku