81.5%
Ultimátní komiksový komplet #018: New X-Men: G jako Genocida
81.5%
-- %
Extérní hodnocení

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy.

Obsah

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy. Expertka na evoluci a zubař putující do Jižní Ameriky, aby objevili město plné techniky, jakou svět ještě nespatřil..., a vypustili tu smrtící sílu na nic netušící mutantskou populaci. X-Meni už proti sobě měli mnoho protivníků. Tentokrát je ale čeká genocida.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

New X-Men #114-117.

Autoři

Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář
Frank Quitely
Frank Quitely
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Příjemné a originální, ale ve výsledku nic šokujícího a závratného. Dobře se bavíte je to čtivě kresba zdařilá v celku se to povedlo. Určitě tento kousek nezařadím do výběru UKK a asi se k němu už asi nevrátím, ale čtivé a místy poutavé rozhodně. pro mě téměř čistoktevných 80%.

(27. srpna 2013)
jh666
Offline

Příběh vcelku obstojný, i když trochu krátký. Ze tří X-menů v UKK bych tento řadil doprostřed. Příběhově ke to podobné jako Astonishing X-men, ale má tohle má o dost horší kresbu. 4z5

(8. srpna 2013)
Damien
Offline

Téma "boj proti mutantům" se konečně posunul na další úroveň a z vyvíjení léku na mutantitýdu se přešlo k hromadnému vyvraždění. Hellaleluja, konečně změna. Kresba mi nepřišla tak hrozná, jak jsem všude četl. Akorát je blbý, že to má dost otevřený konec. Vzhledem k tomu, že nejdelší UKK je skoro dvakrát dlouhý, mohli to trochu nastavit. Just saying.

(11. srpna 2013)
jardoom
Offline

Viz moje část recenze.. Pro mě pecka

(20. srpna 2013)
Traum
Offline

S kresbou jsem problém neměl, dokonce jsem si v Quitelově stylu našel i zalíbení. Dost mi připomínala styl Douga Mahnke, kterej vdechl život Masce, což syrovějším New X-men podle mě sedlo jako prdel na mísu. Scénáři taktéž nemohu nic vytknout, jen celkově mám pocit jako by to všechno skončilo dřív, než to vůbec začalo... a přitom má toho série tolik, co nabídnout a co neuvidíme v plné kráse...

(6. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název New X-Men: E Is for Extinction
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 07/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 08/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Frank Quitely

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 112
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 7. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku