81.5%
Ultimátní komiksový komplet #018: New X-Men: G jako Genocida
81.5%
-- %
Extérní hodnocení

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy.

Obsah

Nebezpečí ze strany odporných mutantů dosáhlo takového stupně, že obyčejní lidé musí vzít právo do svých rukou a udělat to, na co žádná vláda světa nenašla dost odvahy. Expertka na evoluci a zubař putující do Jižní Ameriky, aby objevili město plné techniky, jakou svět ještě nespatřil..., a vypustili tu smrtící sílu na nic netušící mutantskou populaci. X-Meni už proti sobě měli mnoho protivníků. Tentokrát je ale čeká genocida.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

New X-Men #114-117.

Autoři

Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář
Frank Quitely
Frank Quitely
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Moc nevím co sem k tomu napsat... Pro mě první komiks od Morrisona, ale bylo to pro mě takové nemastné neslané, moc mi to nesedlo. Možná to bylo tím že komiks jsem zhltnul a ani o dění na stránkách moc nepřemýšlel, možná že po druhém nebo třetím přečtení budu mít jiný názor. Ale k pozitivům. Například kresba. Quitelyho kresba byla pěkná, líbila se mi. Ale kresba ve čtvrtém sešitě se mě už tolik nelíbila. A také konec byl hodně otevřený, pár sešitů navíc by tomu neublížilo. Pro mě průměr.

(26. srpna 2013)
Elhonzo
Offline

Moderní X-meni řešící problém se zapadáním mutantů do společnosti , Morrison svou práci zvládnul parádně jen kresba mi občas trochu nesedla . A pokuď nelpíte na tom mít celý komplet tak raději šáhněte po verzi od Crwe,má navíc jeden (dle mě) docela důležitý příběh .

(8. srpna 2013)
jh666
Offline

Příběh vcelku obstojný, i když trochu krátký. Ze tří X-menů v UKK bych tento řadil doprostřed. Příběhově ke to podobné jako Astonishing X-men, ale má tohle má o dost horší kresbu. 4z5

(8. srpna 2013)
Singular
Offline

Rychlí, stručný, drsný. X-mení jak je mám rád.

(21. října 2013)
Const.ex
Offline

Nejdříve se musím přiznat, že spojení Morrison & Quitely je pro mě, na poli komiksu, naprosto fundamentální. Samotný Quitely a jeho kresba je pro mě neskutečně zajímavá a hlavně stále svěží a trefná při vystihování charakterů postav. Takže v prvních třech sešitech nemám naprosto co vytknout - prostě komiksová krása v plné síle. Co mě ale naopak tento svazek przní je sešit čtvrtý, kde mě nepatřičná Van Sciverova kresba doslova trhá obě rohovky. To je ale právě největším kamenem úrazu celé této série: ze 43 sešitů jen 10 kreslil Quitely a jinak to bohužel neustále skáče od jednoho kreslíře k druhému. Takže nelze naprosto mluvit o pocitu nějaké grafické provázanosti, která se tím pádem negativně odráží i na provázanosti příběhu. Takže bohužel jen za 4/5.

(19. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název New X-Men: E Is for Extinction
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 07/08/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 08/08/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Frank Quitely

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 112
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 7. srpna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku