92.7%
Ultimátní komiksový komplet #016: Ultimates: Nadčlověk
92.7%
-- %
Extérní hodnocení

Generál Nick Fury z agentury S.H.I.E.L.D. dostal za úkol vytvořit vládou sponzorovanou smrtící jednotku složenou z nadlidí, která by dokázala čelit všeobecnému strachu z mutantů ohrožujících světový mír.

Obsah

Generál Nick Fury z agentury S.H.I.E.L.D. dostal za úkol vytvořit vládou sponzorovanou smrtící jednotku složenou z nadlidí, která by dokázala čelit všeobecnému strachu z mutantů ohrožujících světový mír. Do svého týmu zrekrutuje Iron Mana, Giant-Mana, Wasp, Hulka, Captaina Ameriku a poněkud neochotného Thora. Plán se však bohužel zhroutí ve chvíli, kdy Hulk propadne krvelačnému běsnění a Ultimates jsou dotlačeni až na hranice svých možností.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Ultimates #1-6.

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Bryan Hitch
Bryan Hitch
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Thanos
Offline

Tady musím dát jedině absolutní hodnocení. Na tomto mě bavilo úplně všechno, kresba i scénář špičkové. Líbil se mi hlavně drsněji pojatý Captain America a taky šílený Hulk, prostě paráda, nemám co dodat.

(10. srpna 2013)
Damien
Offline

Nečekej nic, dostaneš víc. Když jsem před lety listoval tímhle dílem, nezaujal mě. Teď si mlhavě vzpomínám na crweconovou Rabyniukovu přednášku o ultimates vesmíru a začínám chápat, proč byl z toho tak unešený. Je to vážně povedené dílo. Zdatný příběh, dobrá kresba, akce a docela i humorné. Potěšily mě kulturní odkazy a zaskočilo, jaký je Hulk úchylný magor. Summa summárum, dost dobrý.

(25. července 2013)
Cap 12
Offline

Ultimates mě opravdu potěšili. propracovaný scénář Marka Millara který si nás získal svým Kick-assem nebo Rudou hvězdou, spolu s nádhernou kresbou Bryana Hitche dělají Ultimates jedním z nejlepších komiksů který v UKK zatím vyšel. Za mě rozhodně 5 hvězd.

(8. srpna 2013)
Singular
Offline

Dospělí přístup k příběhu...super. Navíc mi osvětlil některé vědomosti o postavách jako například o Gain-manovi a Wasp. Drsný konec ale i tak potěšil a zaskočil.

(21. října 2013)
Elhonzo
Offline

Akční,chytrý, dobře nakreslený... co víc si přát.Jen bych řekl že kresba ve vydání od BB/artu je ostřejší a sytější. Jinak nemám tomuto UKK co vytknout.

(25. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Ultimates Vol. 1: Super-Human
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 24/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 08/02/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: Bryan Hitch

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 24. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku