100.0%
Hellboy Animated: Sword of Storms

Hellboy Animated: Sword of Storms

100.0%

Příběh se točí kolem japonské legendy o samurajovi, který se postavil bratrům – démonům hromu a blesku, aby ochránil život své milované. Démony porazil a jejich moc se přenesla do “meče bouřek”. V soudobém Japonsku je profesor Sakai po otevření starodávného svitku posednut démony, kteří chtějí získat mocný meč a nabýt zpět hmotné podoby. Jenže dotyčný artefakt se řízením osudu dostane do rukou Hellboyovi, kterému nezbývá, než se vydat na strastiplnou cestu tajemnou, nebezpečnou krajinou plnou duchů, démonů a monster, aby zachránil náš svět před blížící se hrozbou…

Obsah

Příběh se točí kolem japonské legendy o samurajovi, který se postavil bratrům – démonům hromu a blesku, aby ochránil život své milované. Démony porazil a jejich moc se přenesla do “meče bouřek”. V soudobém Japonsku je profesor Sakai po otevření starodávného svitku posednut démony, kteří chtějí získat mocný meč a nabýt zpět hmotné podoby. Jenže dotyčný artefakt se řízením osudu dostane do rukou Hellboyovi, kterému nezbývá, než se vydat na strastiplnou cestu tajemnou, nebezpečnou krajinou plnou duchů, démonů a monster, aby zachránil náš svět před blížící se hrozbou… První animovaný snímek o démonovi s uřezanými rohy a kamennou pravačkou producentsky podpořil režisér Guillermo del Toro a k tvorbě přizval i původní herce, s kterými natočil film HELLBOY. Na příběhu se také podílel Mike Mignola, autor komiksové předlohy. (by Yojimbo - CSFD.cz)

Najdete nás na Facebooku

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

No pecka, tohle bylo super. Musím říct, že možná lepší jak hrané filmy - temné, má to atmosféru, myšlenku, akorát ta animace občas pokulhávala, jinak musím doporučit. Pátá hvězdička je u mě čistě za zápletku inspirovanou japonskou mytologií, to já rád.

(3. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Hellboy Animated: Sword of Storms
Kategorie TV Film
Svět Dark Horse Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 2006

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 3. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku