90.0%
Ultimate Avengers 2: Konečná pomsta II
90.0%

Největší z hrdinů týmu Mstitelů musí pokračovat ve válce proti mimozemšťanům. Vetřelci, i se starým nepřítelem Kapitána Ameriky Herr Kleiserem, o kterém se myslelo, že zemřel v roce 1945, napadli ukryté město v Africe, kde vládne Černý Panter. Když Kleiser zabije Panterova otce T´Chaku, Černý Panter odjede do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, jak nad Kleiserem zvítězit. Generál Fury se dozví, že mimozemšťané jsou stále na Zemi. Mstitelé odjedou potají do Afriky, kde musí nejdřív bojovat s jejími obyvateli. Nakonec je ale stejný cíl spojí a svedou krvavou válku proti mimozemšťanům. (oficiální text distributora)

Obsah

Největší z hrdinů týmu Mstitelů musí pokračovat ve válce proti mimozemšťanům. Vetřelci, i se starým nepřítelem Kapitána Ameriky Herr Kleiserem, o kterém se myslelo, že zemřel v roce 1945, napadli ukryté město v Africe, kde vládne Černý Panter. Když Kleiser zabije Panterova otce T´Chaku, Černý Panter odjede do Ameriky, aby získal od Kapitána Ameriky radu, jak nad Kleiserem zvítězit. Generál Fury se dozví, že mimozemšťané jsou stále na Zemi. Mstitelé odjedou potají do Afriky, kde musí nejdřív bojovat s jejími obyvateli. Nakonec je ale stejný cíl spojí a svedou krvavou válku proti mimozemšťanům.

Najdete nás na Facebooku

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Tak tohle byl sakra dobrý film.Rozhodně lepší, než první díl.Ale co hlavně musím pochválit je konec, který byste v jiném animáku hledali marně, vzhledem k tomu že je poměrně temný a ne moc optimistický(jak již napsal The First Robin).4 a půl hvězdy tak to zaokrouhlíme.

(17. července 2013)
bane
Offline

Parádní animák. Kdysi dávno jsem si myslel, že animáky nikdy nemohou dosahovat stejných kvalit jako hrané filmy ( a že jsem se hodně mýlil ). Právě tohle je jeden z těch případů, které dokazují opak. Kdyby nějak takhle vypadali hraní Avengers byl bych vděčný.

(20. července 2013)
The First Robin
Offline

O mnoho lepší pokračování průměrné jedničky. Black Panther rulez! Až na nepříliš optimistický konec skvělá podívaná tentokrát bez slabších momentů.

(15. července 2013)
Memphis
Offline

Pokračování pokračuje tam, kde první část končí. Přenesení Ultimates do filmu byl skvělý nápad.

(21. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Avengers II
Kategorie TV Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 01/04/2009
Premiéra v zahraničí 08/08/2006

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 1. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku