83.3%
Liga Spravedlivých: Zánik

Justice League: Doom

83.3%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Scandal Savage najímá nejsilnější protivníky (Bane, Metallo, Cheetah, Star Saphire, Ma alefa ak, Mirror Master) nejmocnějších členů Justice League (Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Martian Manhunter, The Flash), aby ligu odrovnali. K tomu využívá ukradené plány z Batmanova počítače. Jeho cíl je ovšem daleko větší a hrozivější.

Plány v počítači vytvořil Bruce jako záložní ochranu, kdyby se Justice League někdy obrátila na stranu zla.

Po tom, co liga zjistí, kdo plány vytořil, dojde ke sporu mezi samotnými členy ligy. Zde je vidět, proč je Bruce považován za nejnebezpečnějšího muže planety, a že vždy stál tak trochu mimo ligu.

Jak si ovšem liga poradí se svými odvěkými soupeři, kteří nyní znají jejich největší slabiny? Podaří se jim zabránit plánu Scandal Savage? A co udělají s Batmanem po takovém porušení soukromí?

 

 

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

nightwing
Offline

tento animák byl fakt nice opravdu pecka a i příběh byl senza všechno bylo senza bomba, bomba, bomba .

(26. prosince 2013)
Memphis
Offline

Mám rád Avengers, proto ocením týmového ducha. Ale JLA podle mě nefunguje. Každý bojuje za sebe se svým nepřítelem, který má podobné schopnosti. Nuda.

(21. června 2013)
Batman
Offline

Po geniální krizi na dvou zemích přichází zánik.Ten bohužel krizi na dvou zemích nepřekonal ale i tak je skvělý.Protože kdo by čekal že krizi na dvou zemích to překoná?

(28. dubna 2013)
The First Robin
Offline

Velice povedený animák, který sice nedosahuze kvalit svého předchůdce ale i tak dokáže zaujmout originálním dějem. Pokus o poražení JLA jejich vlastní zbraní. Váhám mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Komiksovou komunitu by tenhle film určitě neměl minout.

(16. července 2013)
S4TW
Offline

Opět našláplý JL animák. Skvěle jsou nám zde představeny slabiny jednotlivých členů, které si vedl sám Batman. Film je opět prošpikovaný neustálou akcí, Flash zde hodí nějaká ten vtípek a každý z ligy bojuje se svým úhlavním nepřítelem, které všechny vede jeden velký parchant. Animáček má solidní zápletku, která ovšem mohla skončit nějakým větším špatným překvapením, než bylo to s Batmanem. Ale i tak se jedná o super animák, který je na podobné úrovni jako Krize na dvou zemích.

(4. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League: Doom
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 28/01/2012
Premiéra v zahraničí 28/01/2012

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 28. února 2012
Naposledy editováno 25. ledna 2014

Najdete nás na Facebooku