85.0%
Wolverine

The Wolverine

85.0%
-- %
Extérní hodnocení

Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval.

Obsah

Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Hm, no nebylo to špatné. Wolverin ztratil svou schopnost regenerovat se, a poprvé ve svém životě je zranitelný. Děj zasazený do Japonska potěší, postavy z UKK nedávno vydaného Claremontova komiksu Wolverine také. Co se mi ale nelíbilo byla Viper a Robot, podle mě se dali zmáknout líp. Zvlášť mě potěšila závěrečná scéna s Magnetem a Xavierem, která tak trochu nakousla děj X-men Days of Future past. Jen doufám že Loganovi nezůstanou kostěné drápy:( Abych to shrnul tak Wolverine byla hezká akční oddechovka která potěší.

(30. července 2013)
S4TW
Offline

Začnu neobvykle odzadu. Po titulková scéna s Magnetem a Xavierem byla skvělá, takže doporučuji vydržet do konce. Příběh je velice silný a zajímavý, prostředí Japonska je zase něco trochu jiného než jsme zvyklý z klasických superhrdinských filmů, takže to je velké plus. Hugh hraje opět famózně, podle mě se jedná o nejlépe zvoleného herce na superhrdinu a je vidět, že ho role Wolverina hodně baví. Příběh nám trochu připomíná nedávno vydaný díl UKK, ale jen lehce. Filmu nechybí akce, ale není to to hlavní, akční scény jsou skromnější než obvykle, ale ne méně zábavné. Mínus bych viděl v hlavním záporákovy, který není tak cool, jak by mohl být. Celkově se jedná o velice povedený film, kterému něco málo k dokonalosti ještě chybí.

(10. srpna 2013)
nightwing
Offline

film byl super nejlepší zřejmně byla potitulková scéna ale i příběh a postavy byli na 1. a proto dávám 5z5

(15. srpna 2013)
Batman
Offline

Wolverine je dozajista nejoblíbenější X-men, takže není divu že se dočkal svého vlastního filmu, bohužel jeho origin nedopadl zrovna dvakrát dobře.Naštěstí Wolverine dostal šanci napravit si reputaci a jak to dopadlo?Naprosto skvěle,ale chápu že pomalejší tempo nemusí sednout každému.Prostředí Japonska filmu rozhodně prospívá a sledovat někoho jako je Logan v prostředí plného tradic je více než zajímavé.Bohužel film sráží pár nedostatků, hlavně to nudné chvíle které tvoří většinu druhé poloviny filmu.Ale i tak jde rozhodně o dost dobrý film který potěší hlavně fanoušky X-menů .A jo abych nezapomněl rozhodně si počkejte do konce titulků.

(14. srpna 2013)
jh666
Offline

Wolverine opět nezklamal. Úvodní část z Aljašky byla skvělá, ale to pokračovalo i dál. Bylo zajímaví vidět Logana poprvé opravdu zraněného a vyčerpaného. Je pravda, že útěk z pohřbu byl trochu akčnější než finále, ale to nevadí, protže to finále vynahradilo souboji 1 na 1. Za mě 100%

(1. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Wolverine
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 25/07/2013
Premiéra v zahraničí 24/07/2013

Systémové informace

Má na starosti Voyager
Vloženo 8. února 2012
Naposledy editováno 7. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku