90.0%
Liga Spravedlivých: Krize na dvou Zemích

Justice League: Crisis on Two Earths

90.0%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Alternativní vesmírné dobrodružství navždy změní pohled komiksových fanoušků na jejich oblíbené postavy. Film Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích vypráví příběh hrdiny Lexe Luthora, který povolá Batmana, Supermana a další superhrdiny, aby mu pomohli zachránit planetu Zemi ze spárů ničemného syndikátu zločinců.


V alternativním vesmíru bojuje hrdina Lex Luthor o záchranu planety, kterou ovládá ďábelská variace Ligy spravedlivých. Aby zachránil svou zemi, musí Luthor povolat na pomoc Batmana, Supermana a další superhrdiny, kteří mu díky svým výjimečným schopnostem pomohou vyhrát. V konečné bitvě, ve které se utká zlo s dobrem, půjde o více, než jen o čest. V sázce je osud obou Zemí, ketré musejí být v harmonii a hlavně zachování existence života vůbec.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Vážně skvělý animák, který nás seznámí jednak s klasickými členy JL, tak i jejich protiklady v paralelním vesmíru. Zápletka je super, akce je zde dostatek a nechybí zde ani pár vtipných scén a hlášek. Takhle si rozhodně představuji ideální animák se superhrdiny. Pecka.

(3. srpna 2013)
Grayson
Offline

Výkvět animované DC tvorby.Bezvadné akční sekvence,oku lahodící animace a silná zápletka,za kterou by se nemusel stydět leckterý hraný film,nota bene ten animovaný.Tleskám.

(21. září 2014)
Batman
Offline

Parádní film o Justice of League.Cestování do alternativních světů je velmi zajímavé.A vydět naše oblíbené hrdiny na straně zla taky.Doporučuji.

(12. ledna 2013)
Memphis
Offline

Stejně jako Zánik, je to nuda a týmovka bez týmového ducha. Ale pro milovníky oněch postav dobré.

(21. června 2013)
bane
Offline

Parádní film o Justice League. Je zajímavé pozorovat hlavní hrdiny a jejich zlé protiklady z alternativní dimenze. Takže rozhodně 5/5.

(12. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League: Crisis on Two Earths
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 23/02/2010
Premiéra v zahraničí 23/02/2010

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 30. října 2011
Naposledy editováno 26. ledna 2014

Najdete nás na Facebooku