90.0%
Liga Spravedlivých: Krize na dvou Zemích

Justice League: Crisis on Two Earths

90.0%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Alternativní vesmírné dobrodružství navždy změní pohled komiksových fanoušků na jejich oblíbené postavy. Film Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích vypráví příběh hrdiny Lexe Luthora, který povolá Batmana, Supermana a další superhrdiny, aby mu pomohli zachránit planetu Zemi ze spárů ničemného syndikátu zločinců.


V alternativním vesmíru bojuje hrdina Lex Luthor o záchranu planety, kterou ovládá ďábelská variace Ligy spravedlivých. Aby zachránil svou zemi, musí Luthor povolat na pomoc Batmana, Supermana a další superhrdiny, kteří mu díky svým výjimečným schopnostem pomohou vyhrát. V konečné bitvě, ve které se utká zlo s dobrem, půjde o více, než jen o čest. V sázce je osud obou Zemí, ketré musejí být v harmonii a hlavně zachování existence života vůbec.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Vážně skvělý animák, který nás seznámí jednak s klasickými členy JL, tak i jejich protiklady v paralelním vesmíru. Zápletka je super, akce je zde dostatek a nechybí zde ani pár vtipných scén a hlášek. Takhle si rozhodně představuji ideální animák se superhrdiny. Pecka.

(3. srpna 2013)
Batman
Offline

Parádní film o Justice of League.Cestování do alternativních světů je velmi zajímavé.A vydět naše oblíbené hrdiny na straně zla taky.Doporučuji.

(12. ledna 2013)
jardoom
Offline

Liga spravedlivých - Krize na dvou zemích je jeden z nejlepších animáku z DC světa.Hodně mě zaujala představa vice alternativnich světů,takže i všech hrdinů. Paradni zpracování hrdinů a ještě lepší zpracování jejich zlých protějšků z jiné reality.Bohužel co mě mrzí je alternativní Batman,který vzhledem připomíná spíše Sůvu v Watchmens,než protějšek Batmana

(27. ledna 2013)
Memphis
Offline

Stejně jako Zánik, je to nuda a týmovka bez týmového ducha. Ale pro milovníky oněch postav dobré.

(21. června 2013)
Morzael
Offline

Opět jeden z těch lepší animáků. Tentokrát je nám si poprvé pořádně představeno Multiversum DC světa. Velmi zajímavé dílko, kde se Justice League musí postavit svým opakům. Jakej magor by Batman byl, kdyby byl na straně zla? Opravdu velkej!

(16. listopadu 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League: Crisis on Two Earths
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 23/02/2010
Premiéra v zahraničí 23/02/2010

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 30. října 2011
Naposledy editováno 26. ledna 2014

Najdete nás na Facebooku