86.7%
Spider-man - The animated series

Spider-man - The animated series

86.7%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Svět plný násilí a zločinu potřebuje ochránce, kteří by se vždy zastali obyčejných lidí a bojovali proti bezpráví. Jedním z nich je také Spider-man, jeden největších hrdinů všech dob, jenž si dokáže poradit i s těmi nejzákeřnějšími padouchy. Peter Parker, alias Spiderman, by se mohl leckomu z nás zdát jen stydlivým a inteligentním mladíkem. Jen málokdo by u něj hledal obrovskou sílu a bystré reflexy, které získal díky tomu, že ho kousl radioaktivní pavouk. A je to právě on, kdo se den co den pouští v New York City do boje s nejhrozivějšími kriminálníky, neboť má schopnost odhalit každý zločin ve městě. Před „pavoučím mužem“ se třese celé podsvětí, avšak i on má své slabé místo…

Najdete nás na Facebooku

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Jeden z nejlepších seriálu všech dob.Parádní epizody hlavně ty kde se oběvují ruzní hrdinové z marvelu.Serial si zaslouží 5/5bodů.

(4. ledna 2013)
Morzael
Offline

Můj oblíbený seriál z dětství, kdy jsem ještě měl Spider-mana rád. Krátké, poutavé epizody, hlásící Spidey a plno, plno postav ze Spider-manova a celkově Marvelovského univerza.

(16. listopadu 2012)
jardoom
Offline

Toto je srdcovka mojeho dětství. U každé epizody sem seděl a čučel. Takové dětství už dnešní děcka asi mít nebudou..Během všech epizod poznáte hodně jiných hrdinů Marvel světa. Dodnes na něho občas koukám sice už né na Fox Kids a já nejsem díte ale nostalgický návrat do dětských let dospělákům občas život přijemně zkrášlí

(27. ledna 2013)
The First Robin
Offline

Moje první superhrdinská příručka a jeden z impulsů následujícího hlubšího zájmu o komiksový svět. Dobře napsané příběhy, které na sebe většinou alespoň v základu navazovaly a perlička v podobě Stana v poslední epizodě. Nedávno jsem si seriál znovu projel od prvního dílů a viděl jsem ho už trochu jinýma očima než tehdy. Přesto je to Best of z toho co tu bylo v devadesátých letech k dostání.

(17. dubna 2013)
Cap 12
Offline

Před nedávnem vyšel tento serial na DVD, a každou středu (ve středu vycházel) jsem se těšil na další díly. Byl to opravdu skvělí serial, hlavně ten konec byl skvělej. Já dávám rozhodně 5z5.

(28. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Spider-man - The animated series
Kategorie TV Seriál
Svět Marvel
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 19/11/1994

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 30. října 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku