86.7%
Spider-man - The animated series

Spider-man - The animated series

86.7%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Svět plný násilí a zločinu potřebuje ochránce, kteří by se vždy zastali obyčejných lidí a bojovali proti bezpráví. Jedním z nich je také Spider-man, jeden největších hrdinů všech dob, jenž si dokáže poradit i s těmi nejzákeřnějšími padouchy. Peter Parker, alias Spiderman, by se mohl leckomu z nás zdát jen stydlivým a inteligentním mladíkem. Jen málokdo by u něj hledal obrovskou sílu a bystré reflexy, které získal díky tomu, že ho kousl radioaktivní pavouk. A je to právě on, kdo se den co den pouští v New York City do boje s nejhrozivějšími kriminálníky, neboť má schopnost odhalit každý zločin ve městě. Před „pavoučím mužem“ se třese celé podsvětí, avšak i on má své slabé místo…

Najdete nás na Facebooku

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Jeden z nejlepších seriálu všech dob.Parádní epizody hlavně ty kde se oběvují ruzní hrdinové z marvelu.Serial si zaslouží 5/5bodů.

(4. ledna 2013)
Morzael
Offline

Můj oblíbený seriál z dětství, kdy jsem ještě měl Spider-mana rád. Krátké, poutavé epizody, hlásící Spidey a plno, plno postav ze Spider-manova a celkově Marvelovského univerza.

(16. listopadu 2012)
S4TW
Offline

Je to prostě dětský seriál, ale jako základ pro seznámení se světem stěnolezce poslouží velice dobře... Jako malý jsem tento seriál zbožňoval a s odstupem let mě pořád baví.

(23. dubna 2013)
The First Robin
Offline

Moje první superhrdinská příručka a jeden z impulsů následujícího hlubšího zájmu o komiksový svět. Dobře napsané příběhy, které na sebe většinou alespoň v základu navazovaly a perlička v podobě Stana v poslední epizodě. Nedávno jsem si seriál znovu projel od prvního dílů a viděl jsem ho už trochu jinýma očima než tehdy. Přesto je to Best of z toho co tu bylo v devadesátých letech k dostání.

(17. dubna 2013)
jardoom
Offline

Toto je srdcovka mojeho dětství. U každé epizody sem seděl a čučel. Takové dětství už dnešní děcka asi mít nebudou..Během všech epizod poznáte hodně jiných hrdinů Marvel světa. Dodnes na něho občas koukám sice už né na Fox Kids a já nejsem díte ale nostalgický návrat do dětských let dospělákům občas život přijemně zkrášlí

(27. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Spider-man - The animated series
Kategorie TV Seriál
Svět Marvel
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 19/11/1994

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 30. října 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku