56.7%
Liga Spravedlivých: Nová hranice

Justice League: The New Frontier

56.7%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Americký animovaný sci-fi film je inspirovaný kresleným komiksem a produkoval ho mnohonásobný držitel ceny Emmy, legendární animátor Bruce Timm. Na světě nejsou jen superhrdinové jako Superman či Batman, ale také Green Latern, Martian Manhunter a Flash. Ti však musejí nejprve překonat strach a vzájemnou podezíravost, aby mohli vytvořit spojenectví proti Centru, nejsilnějšímu organismu na planetě. Pokud se jim to nepodaří, celá planeta bude „vyčištěna“ od lidstva.

Najdete nás na Facebooku

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

The First Robin
Offline

Potenciál příběhu se utopil v rozvláklém ději a pomalém tempu. Zajímavá zápletka, které ale chybí větší grády. Místami jsem se dost nudil. Podle mě jeden z těch slabších animáků od DC.

(26. srpna 2013)
Batman
Offline

Nic moc.Zápletka hodně slabá a z hrdinů se tu vlastně věnují jen Martinovi Manhuterovi,Flashovi a Halu Jordanovi.No nejhorší DC animák proto 3/5.

(2. března 2013)
Morzael
Offline

Tohle mi přišlo celkem slabý. Zápletka se točí okolo velký koule, kterou se snaží spojení hrdinové rozflákat. Upřímně si nejsem jistý, jestli to dosahuje alespoň na průměr.

(16. listopadu 2012)
S4TW
Offline

Je to takové divné. Jako má to spád, člověk se pořád baví nějakou akcí, ale příběh mi přijde takový hop sem a zase hop sem a hop a hop a hop a nakonec spojené finále. Člověk, co nezná DC postavy, tak musí být zcela mimo. Navíc se mi nelíbilo to, že to je zasazené někdy kolem roku 1954, ale přitom okolí a stroje a tak, vypadají jako ze současnosti... Celkem musím říct, že jsem docela zklamán.

(31. července 2013)
Memphis
Offline

Překvapím a řeknu, že tohle je zatím nejlepší JLA animovaný film. Skvělá dobovka i příběh.

(21. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League: The New Frontier
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 26/02/2008
Premiéra v zahraničí 26/02/2008

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 27. října 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku