85.7%
Batman: Rok jedna

Batman: Year One

85.7%

Když Gotham City zoufale potřebuje hrdiny, dva muži se ujmou spravedlnosti... ovšem na opačných stranách. Bruce Wayne se po letech v zahraničí vrací domů a stává se bojovníkem proti zločinu, zároveň se do Gothamu stěhuje stejně čestný policista, poručík James Gordon, aby zjistil, že zde bují všudypřítomná korupce. Když se Bruce stane maskovaným mstitelem Batmanem, město exploduje! Kolem se stahují jeho nová nemesis Catwoman, gangsteři i Gordon! Nenechte si ujít tento strhující originální animovaný film DC Universe, který vznikl podle průkopnického příběhu Franka Millera a jemuž své hlasy propůjčili trojnásobný vítěz Emmy ® Bryan Cranston, Ben McKenzie, Katee Sackhoff, Eliza Dushku a Alex Rocco. Užijte si odvážnou a dynamickou vizi...

Obsah

Když Gotham City zoufale potřebuje hrdiny, dva muži se ujmou spravedlnosti... ovšem na opačných stranách. Bruce Wayne se po letech v zahraničí vrací domů a stává se bojovníkem proti zločinu, zároveň se do Gothamu stěhuje stejně čestný policista, poručík James Gordon, aby zjistil, že zde bují všudypřítomná korupce. Když se Bruce stane maskovaným mstitelem Batmanem, město exploduje! Kolem se stahují jeho nová nemesis Catwoman, gangsteři i Gordon! Nenechte si ujít tento strhující originální animovaný film DC Universe, který vznikl podle průkopnického příběhu Franka Millera a jemuž své hlasy propůjčili trojnásobný vítěz Emmy ® Bryan Cranston, Ben McKenzie, Katee Sackhoff, Eliza Dushku a Alex Rocco. Užijte si odvážnou a dynamickou vizi prvního roku Temného rytíře a začátku jeho trvalého přátelství s Jimem Gordonem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Rozpohybovaný komiks. Depresivní a temné. Batman začíná + Gordon má depku a trable... Dobré.

(21. června 2013)
bane
Offline

Parádní animák. Vize Batmana mě vážně dostala, celkově tento animák je velmi realistický a nabízí skvělou vizi všeho co v něm vidíte. Taková díla dělají Batmana tím, čím je. Za mě 4 a půl hvězdy, ale jelikož se tady nedá půlit nedá, nemám to srdce tomu dát horší hodnocení než 5/5.

(1. května 2013)
Batman
Offline

Parádní animák o prvním roce působení Batmana.Je to temné a poutavé a velmi mně překvapilo obsazení Jima Gordona do hlavní role a Batmana dát jen jako vedlejší postavu.

(13. ledna 2013)
Grayson
Offline

Jeden z nejlepších počinů Warner Premiere a dokonalá adaptace Millerovi úžasné předlohy.

(18. června 2015)
Cap 12
Offline

Úžasný, jediný co mi trochu vadilo je že se tam Batman moc neobjevoval a že hlavní postava byl Jim Gordon i když to s ním bylo docela dobrý. Dávám 4z5

(5. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Year One
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 19/10/2011
Premiéra v zahraničí 18/10/2011

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 20. října 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku