12.5%
Batman a Robin

Batman & Robin

12.5%

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris ODonnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí.

Obsah

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město.

Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris ODonnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Batman
Offline
odpad!

Odpad.Nic jiného o filmu nelze říct.Naprosto podělanný Bane.Stupidní hlášky,bradavky na kostýmech,podělaná Poison a Freeze.No můj vztek nad tímto filmem nezná meze proto napíšu už jen odpad.

(17. února 2013)
Memphis
Offline

Jo klasicky nenáviděný film. Něco jako parodie. Když jsem byl malej tak mi to vůbec nepřišlo, ale dnes to shledávám více jak tristním. Nejvíce mě vždy dostane batmanovská kreditka.

(21. června 2013)
47
Offline
47
odpad!

Neuveriteľné....Schumacher tretím Batmanom ukázal ako sa točí poriadna sračka a oni ho pustili ku štvorke....??.....Povodne som myslel že dám tejto kreténovine tisícročia jednu hviezdu za Arnolda,ale po tom ako sa jeho postava zachovala v závere som sa cítil sám pred sebou trápne že som o jednej hviezde vobec uvažoval....

(21. dubna 2015)
The First Robin
Offline

Přepálená nedotažená exibice karikatur komiksových postav. Ztvárnění Banea se zde blíží k hranici trapnosti, Uma Thurman evidentně dostala před filmem něco na kuráž (jinak si její výkon neumím vysvětlit), Clooneymu jeho Batmana nevěřím od prvního okamžiku. Schumacher vztoupil podruhé do stejné řeky a v ní se utopil. Jedna hvězda za ladění rádia bradavkou, což je scéna tak absurdní až je dobrá :-D

(18. května 2013)
Cap 12
Offline

No co k tomu říct. Upřímně bylo to tak hrozné až jsem se u toho začal bavit. V prvních 5 minutách filmu bylo tolik trapasů že jsem je ani nespočítal (viz. jak tam hrály hokej, další trapasy se mi nechce vypisovat). Potom tu máme další kámen úrazu a to Banea. Bane že je tupá svalnatá gorila, co nějaký ženský dělá poskoka? Co si asi režisér říkal když viděl film Temný rytíř povstal? Schumacherův Bane byl vpodstatě vtipnou parodií na toho od Nolana. Já vám nevim , klidně mě prohlašte za blázna ale já tomuhle filmu dám 2z5

(20. května 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman & Robin
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 21/08/1997
Premiéra v zahraničí 21/08/1997
Předchozí
Batman navždy

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 23. září 2011
Naposledy editováno 22. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku