90.0%
Deadpool

Deadpool

90.0%
-- %
Extérní hodnocení

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty.

Obsah

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty.

Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Zdroj: Autor záznamu

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Po několika letech snažení se to povedlo a Deadpool konečně dostal vlastní film. Film je sice béčko, ale zatraceně zábavné béčko. Zábava je totiž největším plusem filmu. Pak tu mámě skutečně věrné znázornění postavy, Collosuse, který je opravdu Rus, hodně povedenou úvodní akční scénu a nejzábavnější úvodní titulky vůbec. Pak se tu povedlo něco, co by u Deadpoola člověk úplně nečekal, a to je romantická linka, protože tohle je jeden z nejuvěřitelnějších vztahů, na které v komiksových filmech narazíte. 90 %

(22. února 2016)
Saint of Killers
Offline

Po dlouhé době jsem ze podíval na film s komiksovou tématikou a musím přiznat, že jsem byl mile překvapen. I když u Deadpoola jsem tak nějak čekal, že to bude hrdina podle mého gusta. Děj byl sice dle tradice žánru poměrně jednoduchý a akce krapet přestřelená, ale tentokrát se to dalo vydržet díky hlavnímu hrdinovi, který měl zkrátka grády. A i když byl humor občas dost infantilní, přesto se ve filmu našlo i dost míst, která dokáží pobavit i dospělého člověka. Rozhodně to není tak slabomyslná břečka jako třeba Strážci galaxie. Tak jen tak dál.

(21. května 2016)
47
Offline
47

Konečne niekomu došlo,že keď je niekto v komikse psychopat a vrah a náramne si to užíva bude najlepšie držať sa toho aj pri filmovej adaptácii,namiesto snaženia sa zmierniť to kvôli nižšej prístupnosti....teda kvoli vyšším zárobkom...navyše brutalita v podobe uťatých hláv a končatín v krvavom balení s humorom bez škrupúľ vie tiež slušne zarobiť...čoho je nielen tento film dôkazom.Škoda jednoduchého scenára a opäť len priemerného záporáka.Inak parádna zábava a nič viac.....4z5

(27. října 2016)
JohnnyRocker
Offline

Zkrátka skvělé, přesně jako jsem čekal. Ryan mi tam sedl naprosto, samozřejmě předešlé pokusy o \\\"deadpoola\\\" (X-Men Origins: Wolverine) byly naprosto nesnesitelné, proto se mi celkem ulevilo když jsem zjistil že Reynolds bude i producent tohoto filmu. Jelikož jsem věděl že z toho neudělá takový odpad, jako jsme mohli vidět v již zmiňovaném X-Men Origins: Wolverine. Protože ten \\\"deadpool\\\" prostě nebyl deadpool, jen nějaký nudný lazerooký trapák se srostlými rty. Ale tohle: \\\"marvelovka\\\" natočena ve zvláštním originálním stylu a hlavně s klasickým červeným Deadpoolem, který stojí za to. Takže jestli mi tam něco chybí tak je to Cable, který ale údajně bude v pokračování, takže jsem spokojen. Za mě 5 z 5ti!

(14. dubna 2016)
Morzael
Offline

Už jsem měl nakliknuto pět hvězdiček, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslel. Proč? Že je zápletka filmu celkem ohraná bych byl ochotný ještě přehlédnout, stejně jako občas přízemní humor. Bohužel si ale myslím, že film postavený na odkazech, vtipných situacích a hláškách pobaví napoprvé, napodruhé, max napotřetí, ale pak už budou vtipy ohrané a vám nezbude mnoho důvodů, proč se na Deadpoola ještě někdy podívat. Je to šílená, vtipná a kulervoucí jízda, kterou jsem si v kině užil jako dlouho nic, jen si myslím, že Deadpool je spíš láska jen na jednu noc, než dlouholetá srdcovka.

(22. února 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 11/02/2016
Premiéra v zahraničí 11/02/2016

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 16. září 2011
Naposledy editováno 18. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku