98.0%
Batman vs. Red Hood

Batman: Under the Red Hood

98.0%

Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze...

Obsah

Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Můj nejoblíbenější animák. Luxusní hudba, kterou ještě teď mám v telefonu. Parádní příběh plný flashbacků z Batmanovi mytologie. Hodně zajímavých postav, hlavně Red Hood je jedna z mých nejoblíbenějších postav vůbec. Takže co víc si přát?

(16. listopadu 2012)
nightwing
Offline

Celý film je fakt super je o psychopatovi Jokerovi a Jasonu Toddovi je tam akce je tam vše co byste od dobrého animáku čekali dá se brát jako nejlepší animák vůbec bomba,cool

(9. prosince 2012)
Grayson
Offline

Výborný scénář plný výjevu z Batmanovi historie;famózní animace a úchvatný hudební doprovod,který skvěle dokresluje temnou a depresivní atmosféru.Bravurní vykreslení věčně deštivého Gotham City už je jen třešničkou na dortu.Jeden z nejvybroušenějších animovaných klenotů od DC comics.

(15. května 2014)
bane
Offline

Podle mě nejpovedenější animák. Vystupuje zde spousta postav z DC universa. Na animovaný film, je i poměrně temný, takže rozhodně 5/5.

(13. ledna 2013)
Memphis
Offline

Silný příběh o Robinech a Batmanovi. Navíc šílený Joker. Co více si od animáku přát.

(21. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Under the Red Hood
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 15/09/2010
Premiéra v zahraničí 01/01/1970

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Pavouk
Vloženo 20. srpna 2011
Naposledy editováno 24. července 2015

Najdete nás na Facebooku