72.0%
Liga spravedlnosti

Justice League, The Justice League Part One

72.0%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Jsem hodně zklamán ale v jiných ohledech také překvapen. Je zde hodně momentů, na které si rád vzpomenu, ale také hodně momentů, které bych si rád pamatoval, jenže ony si to nezaslouží. Hlášky Flashe jsou fajn, Aquaman je badass, Wonder Woman je sexy a Cyborg je emo. Batman je vůdce, bez kterého by to nešlo a Superman? To je overpower maník, na kterém to ve výsledku všechno stálo. Což je škoda. Návrat největšího superhrdiny jsem si představoval jinak. Také jsem doufal, že po příchodu Whedona nebude odstraněn tmavý filtr ze všech scén, ono to totiž k DC už tak nějak patří, a popravdě, Supík vypadal s tmavě modrým oblekem daleko lépe. Film vlastně působí dost tuctově, což mě mrzí, protože Snyder umí a Whedon to měl jen překontrolovat, poupravit a posvětit. Whedon byl vidět vlastně jen díky absence tmavého filtru a jinak jsem si ho všiml až na konci závěrečných titulků. DC by mělo zůstat DC a nesnažit se stále rovnat Marvelu. Je to sice nejlepší DC film všech dob, ale tohle je jen cena útěchy.

(17. listopadu 2017)
47
Offline
47

Čisto za mňa....tento film si nezaslúži kritiku ktorá sa naň zosypala.Nie,nechcem obhajovať Snydera že neprišiel s originálnejším príbehom,len si myslím,že je až naivné očakávať pôvodný,originálny či nedajbože šokujúci príbeh od filmu vychádzajúceho z komiksov ktoré sú tu takmer storočie.Navyše s tým všetkým čo tvorbu filmu poznamenalo to dopadlo viac ako slušne.Iste, niekto by si zaslúžil cez držku za ,, musíme sa vtesnať do 120 min stopáže stoj čo stoj,,.....lebo toto proste na filme cítiť najviac ako mínus...V DC sa píšu komiksy trochu inak....to vie každý kdo sa aspoň trochu vyzná....teda vnimam ako plus že aj ,,ich,, filmy sú iné ako tie od MARVELU.Tym pádom nesklzavam do ich zrovnavania...ani u komiksov ani u filmov....JL som si užil.Nie je tu moc hluchých miest,herci sa snažia,efekty sú super...Nie je to film u ktorého chcete rozmýšľať a ani sa o to nesnaží.No nie je to ani bezhlavá tupá mlaticka.No ma tu ku nej bližšie ako ku intelektualnemu zážitku..No u JL som ho ja ani nečakal.....4z5

(18. července 2018)
S4TW
Offline

Průměrně zábavná superhrdinská mlátička. Herci v lepším případě moc nezapadají do své role, v horším neumí ani pořádně hrát (sorry Gadotko, ale aspoň na ten tvůj zadek se parádně kouká), jediný Cahill mi sedne (ale zase fakt bytostně nemusím Supermana, si člověk prostě nevybere). Film je příběhově hrozně plochý, prázdný, neslaný a nemastný, není to jakože nuda, ale je to takové nablýskané nic. Záporák je průměrný až podprůměrný. Film nemá nějakou výraznější gradaci či napětí. Když už se tam hrdinové s padouchem trápí, tak přijde Superman, dá do toho čtyři rány a je to hotovo. Ani ten soundtrack za moc nestojí. Určitě je to lepší než Wonder Woman nebo SS, ale řekl bych, že to je horší jak BvS či Men of Steel. Ale já už od DC vůbec nic nečekám, takže to vlastně ani nebylo takové zklamání...

(17. listopadu 2017)
Lares14
Offline

Na tento film jsem čekal opravdu dlouho. O jeho natočení se mluvilo řadu let a nakonec jsem se ho dočkal, až po ne zrovna úspěšném BVS. Četl jsem spousty recenzí, než jsem ho vůbec viděl. Vypadalo to, že to bude spíše zklamání, ale nebylo. Jsem s tím filmem spokojen. Jsem rád, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Ano vylepšovat by se samozřejmě dalo, ale když si vemu kolik problémů tento film předcházelo, tak jsem rád, že to dopadlo takhle. Možné spoilery.. Klady: 1. Film nádherně utíkal, nenudil jsem se. Vlastně se mi ani nechtělo uvěřit, že ty cca dvě hodiny jsou pryč. 2. Herecké obsazení- Překvapil mě Jason Momoa jako Aquaman. Nikdy jsem tuto postavu moc nemusel, ale on jí dal zcela jiný náboj. Zahrál to dle mého názoru parádně. Také Ezra Miller jako Flash mě velice překvapil. Jsem totiž fanda seriálového Flashe v podání Granta Gustina, ale E.Miller byl prostě zábavný a filmu dodával pozitivní nádech. Cyborg- Tato postava mi nesedla v trailerech, protože jsem si myslel, že ta detailnost jednotlivých částí Cyborgova těla je až příliš, ale v samotném filmu to vypadalo celkem fajn. Steppenwolf- z toho jsem měl nejvíce obavy. Říkal jsem si, že to bude určitě hrůza jako filmový Ultron od Marvelu, ale nebyl. Na rozdíl od Ultrona, bylo vidět , že je to záporák se vším všudy. Možná bude spousta lidí nesouhlasit, ale já mu nemám co vytknout. Co se týče hlavního tria Batmana, Supermana a WW, tak herecké podání mne nezklamalo ale ani nenadchlo něčím novým. 3.Potitulkové scény: Ta první byla ok, ale ta druhá s tím Deathstrokem a Lutorem byla prostě cool, a byla by škoda, kdyby neměla vyšší smysl, tím myslím, kdyby její potenciál nebyl uskutečněn v dalším filmu od DC. Zápory: 1.Občas mi lezly krkem ty Snyderovi zpomalovačky, třeba ten zpomalený záběr na odstřelený náboj atd. 2. Rozhodnutí šéfů WB zkrátit film na dvě hodiny, bylo spíše na škodu než nějaké plus. Rozhodně by pár minut navíc, které by postavy více přiblížily běžnému divákovi neškodili. Verdikt: Tento film pro mne rozhodně není zklamání. Určitě si ho dám rád ještě někdy znovu.

(28. listopadu 2017)
nightwing
Offline

Film není dokonalý, to uznávám, možná je to tím, že po odchodu Snydera z natáčení na tom pracoval Wheadon, on je známý tím, že se snaží dostat humor i tam, kde není vůbec potřeba. Většina vtipů je dobrá, ale je jich tam až moc na můj vkus. Co se týče hereckého obsazení tak se mi moc líbil Jason Momoa jako Aquaman, a moc se těším na jeho sólovku, Ezra Miller jako Flash byl vážně docela fajn, dle mého názoru tuto postavu dobře zahrál, Cyborg, ten mi přišel taky celkem v pohodě, Gal Gadot jako Wonder Woman byla jako v BvS a její sólovce, naprosto skvělá a vždycky si ukradla scénu pro sebe, Ben Affleck mi prostě na Batmana nehorázně sedí, sám nevím proč, ale je to tak a konečně Henry Cavill jako Superman podle mě odvádí fakt dobré výkony, ostatní herci byli podle mě v pohodě. Hlavní padouch filmu mi nepřišel vůbec zajímavý, i když má ve filmu pár hodně dobrých scén, tak to nemění nic na tom, že je to hodně plochý charakter. Efekty vypadaly vcelku slušně, hudba neurazí, ale ani neohromí. podle mě tento film není takovej trash jak si spousta lidí myslí, je to v celku fajn filmek, ale na kvalitu BvS nemá. Hodnotím 4z5, protože mě film celkem bavil a nebylo to tak hrozné, jak hodně lidí říkalo.

(13. prosince 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League, The Justice League Part One
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 16/11/2017
Premiéra v zahraničí 16/11/2017

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 24. července 2016
Naposledy editováno 25. března 2017

Najdete nás na Facebooku