40.0%
Spider-Man 3

Spider-Man 3

40.0%

Pavoučí muž se vrací potřetí, opět s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Tentokrát však nebojuje jen s padouchy, ale také se svým temným a agresivním „druhým já“: Dokáže se mu ubránit a získat zpět Mary Jane, kterou tolik miluje? Režie se ujal Sam Raimi.

Obsah

Pavoučí muž se vrací potřetí, opět s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Tentokrát však nebojuje jen s padouchy, ale také se svým temným a agresivním „druhým já“: Dokáže se mu ubránit a získat zpět Mary Jane, kterou tolik miluje? Režie se ujal Sam Raimi.

Ve třetím pokračování dobrodružství slavného komiksového hrdiny se „pavoučí muž“, pod jehož maskou se ukrývá plachý student Peter Parker, zamilovaný do své spolužačky Mary Jane (Kirsten Dunstová), pouští do boje nejen s nebezpečnými padouchy, ale i se svým temným a agresivním „druhým já“. Jeho láska sice získala angažmá na Broadwayi v muzikálu Vzpomínky na Manhattan, ale kritika její výkon strhala. Peter ovšem nemá čas ji utěšovat. Musí do akce a díky různým nedorozuměním se mu jeho dívka začne vzdalovat. Někdejší přítel Harry, který Petera neprávem viní ze smrti svého otce, ho napadne, ale skončí v nemocnici s těžkým zraněním. Peter se také dozvídá pravdu o vrahovi svého strýce a začíná ho stále víc ovládat temná síla, měnící jeho červenomodrý kostým v černý. Dokáže se jí ubránit a získat zpět tu, kterou tolik miluje? V režii Sama Raimiho v titulní roli opět Tobey Maguire.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Hollywoodská bída. Slabé dialogy, špatný scénář. Vztahy a vztahy. Za každé slovo by si ty postavy zasloužily zamotat do pavučiny a pověsit na mrakodrap.

(21. června 2013)
bane
Offline

Tohle je naprosté zklamání. Nejdebilnější díl celé série. Doufám, že už nikdo nikdy takový film nenatočí. Jediným kladem byli už zmíněné bitvy. A Venom. Jinak to stálo za kulový.

(18. února 2013)
Batman
Offline

Hrůza.Prvni dva díly mně bavili ale tohle.Na filmu nenajdete žádne klady možná jen Venoma,bitvu Black Spidey vs. Sandman a finální bitvu.Dále mně film naštval svým pojetím Sandmana který byl v komiksu skvělý zatím co tady je to naprostý hlupák který není ani hodný ani zlý ani něco mezitím ale jen zbytečnou postavou.

(7. února 2013)
Morzael
Offline

Všichni nadávají na třetího Raimiho Spider-Mana, že byl nejhorší. Já jsem jiného názoru. Já jsem přesvědčen, že je úplně stejně špatný jako všechny ty předchozí filmy, jen zde je to nejvíce patrné. Příkladem režisérova/scénáristova (ne)umění může být třeba legendární Peterova transformace na emouše, který žije v rytmu boogie, zazděný Venom, nebo další várky otravně ubrečeného životního dramatu Petera Parkera, ještě otravnějšího v podání Tobeyho Maguira (už jste si mysleli, že ho nezmíním, co). Díky bohu, že Raimi se k dalším pavoučím příběhům už nedostal.

(16. listopadu 2012)
zuza
Offline

Upřímně řečeno, dost mě překvapilo, že se někdo chtěl pouštět do třetího dílu. Autoři to měli rovnou odpískat a nechat Spider-mana chvíli u ledu. Nevim jestli je fér když budu hodnotit, protože jsem film nedokoukala. Ale za tu půlku, kterou jsem vydržela víc než jednu hvězdu fakt nedám.

(22. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Spider-Man 3
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 03/05/2007
Premiéra v zahraničí 04/05/2007
Předchozí
Spider-Man 2

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 8. srpna 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku