60.0%
Supergirl

Supergirl

60.0%

Dvanáctiletá Kara Zor-El byla seslána na Zem z Kryptonu, který byl již na pokraji rozpadu. Nalezne ji rodina Danversových, díky které se naučí skrývat své kryptonské schopnosti a je veřejnosti známa jako Kara Danvers. Ve svých 24 letech je nucena použít své schopnosti kvůli katastrofě. Po svém hrdinství se rozhodne pokračovat pro prospěch obyvatel Země.

Obsah

Dvanáctiletá Kara Zor-El byla seslána na Zem z Kryptonu, který byl již na pokraji rozpadu. Kara byla vyslána na zem také proto, aby chránila svého mladšího bratracen Kal-Ela. Díky nehodě ve Phantom Zone se ale na zem dostala o několik let později, než malý Superman. Na Zemi ji nalezne rodina Danversových, díky které se naučí skrývat své Kryptonské schopnosti a je veřejnosti známa jako Kara Danvers. Ve svých 24 letech je nucena použít své schopnosti kvůli katastrofě. Po svém hrdinství se rozhodne pokračovat pro prospěch obyvatel Země. Po svém již známem bratranci, Supermanovi, se Kara pojmenuje jako Supergirl.

Tento seriál mají na svědomí stejní tvůrci, kteří pracuji na seriálech Arrow a Flash. Proto mnoho lidí nechápalo, jaktože Supergirl nebude obývat stejný vesmír, jako tito dva hrdinové od konkurenční televize. Netrvalo dlouho a nakonec se opravdu zařídilo, aby Supergirl lítala po stejném světě, ve kterém běhá rychlík Barry Allan.

 

Zdroj: CSFD.cz

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Dost slabý začátek, ale postupně se seriál celkem rozjede. Sic se dle mého názoru jedná o nejslabší současný seriál ze stáje DC, tak i tak si myslím, že to není až tak špatné, ba dokonce některé epizody jsou fakt povedené. Hlavní herečka je sympaťanda, má to takovou jinou šťávu, než ostatní superhrdinské seriály, nesnaží se to být za každou cenu drsné. Místy mi to přijde jako superhrdsinský seriál pro ženy, ale zase, proč ne. Prostě takový slušný průměr, zabaví, ale po druhé si to už nepustíte.

(28. března 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Supergirl
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 30/11/2014

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 6. února 2016
Naposledy editováno 26. února 2016

Najdete nás na Facebooku