60.0%
Liga Spravedlivých vs Mladí Titáni

Justice League vs. Teen Titans

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Napjatý vztah mezi Batmanem a Robinem eskaluje. Bruce doufá, že Damianův nábor do týmu mladých hrdinů, Teen Titans, situaci zklidní a jeho syn se tak naučí týmové spolupráci. Mezitím se prastarý démon, Trigon, snaží dosáhnout k jedné z členů týmu Teen Titans - záhadné Raven. Vše se vyostří, když se mladí hrdinové musí společně postavit svým dospělým protějškům, aby zachránili svou kamarádku a potažmo i celý svět.

Obsah

Napjatý vztah mezi Batmanem a Robinem eskaluje. Bruce doufá, že Damianův nábor do týmu mladých hrdinů, Teen Titans, situaci zklidní a jeho syn se tak naučí týmové spolupráci. Mezitím se prastarý démon, Trigon, snaží dosáhnout k jedné z členů týmu Teen Titans - záhadné Raven. Vše se vyostří, když se mladí hrdinové musí společně postavit svým dospělým protějškům, aby zachránili svou kamarádku a potažmo i celý svět.

Zdroj: Autor záznamu

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Oproti předchozím animáčům tentokrát hodně dětské. Ale musím říct, že jsem se několikrát zasmál (Beast Boy dobře hlásí), akce solidní, dokonce byly mezi postavami i nějaké vazby. Nicméně jsem si nemohl nevšimnout jisté šablony, která mi velmi připomínala Power Rangers (morfování v lunaparku a závěrečný boj s obrem, co ničí město :D). Každopádně solidní oddychovka.

(13. dubna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League vs. Teen Titans
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 29/03/2016

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 26. ledna 2016
Naposledy editováno 17. února 2017

Najdete nás na Facebooku