80.0%
Liga Spravedlivých: V pasti času

Justice League Adventures: Trapped in Time

80.0%

Liga spravedlivých čelí největší výzvě – pravděpodobně nebude nikdy existovat! Proto musí zpátky do minulosti, aby zastavila Lexe Luthora, který chce zabránit vzniku zrození Supermana, Wonder Woman a Batmana.

Obsah

Superman a Liga spravedlivých zastaví zběsilé plány Lexe Luthora, který chce pomocí kryogenického záření vytvořit na Zemi nové ostrovy a ovládnout je. Během operace zamrzne Luthor v ledu a je po staletí považován za mrtvého. Ve 31. století ho však omylem probudí mladí superhrdinové - Karate Kid a Dawnstar. Luthor se zmocní starověkých přesýpacích hodin, které umožňují cestovat v čase. Díky nim se může vydat do minulosti, aby Supermana, Wonder Woman a Batmana zničil ještě před tím, než se stali slavnými superhrdiny. Ligu spravedlivých tak čeká nejtěžší úkol ze všech - musí si zajistit svou vlastní budoucí existenci!

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Film mě mile překvapil. Animace je sice slabá, ale dokázal jsem se u filmu zabavit. Dawnstar mi byla hodně sympatická a rád bych jí v DC animácích ještě uviděl. Jen je škoda, že tu chyběl Green Lantern. 78%

(1. srpna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice League Adventures: Trapped in Time
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 27/07/2015
Premiéra v zahraničí 21/01/2014

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 24. července 2015
Naposledy editováno 24. července 2015

Najdete nás na Facebooku