80.0%
X-Men: Apokalypsa

X-Men: Apocalypse

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází.

Obsah

Od počátku civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů načerpal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Probudil se po tisíci letech a je rozčarovaný ze světa, který nachází. Rekrutuje tým mutantů včetně zklamaného Magneta (Michael Fassbender) s cílem očistit lidstvo a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Osud Země tak visí na vlásku. Raven (Jennifer Lawrencová) s pomocí profesora X (James McAvoy) stane v čele týmu mladých X-Menů, aby společně zastavili svého největšího nepřítele a zachránili lidstvo před úplným zánikem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Určite naslabší Singerovy X-meni.Nevýrazný záporák,tuctovo pojatý Magneto,ktorý bol naj postava od éry First Class a nie moc šťastná ruka pri výbere mladších tvárí zachraňuje spracovanie a cameo Wolverina.Inak je to také chladné,odťažité...4z5

(22. října 2016)
jardoom
Offline

Nejspíš to nehorší, co Singer o X-Menech natočil. I tak je to ale lepší, než to, běžně FOX o Marvelovkách točí. Dívat se na to dá, hlavu a patu to má taky, takže problém není tolik viditelný. Při koukání jsem ale pořád neměl ten pocit, že jsem připoutaný do křesla a nějak mi tomu chybělo to kouzlo, které ty Marvelovky mají mít. Jedná se o lehký nadprůměr, a bod navíc tomu dávám jen díky obrovskému odkazu na Projekt X, který se v tomto filmu byl.

(12. září 2016)
S4TW
Offline

Mě to teda vůbec nepřišlo špatné, nejedná se sice o nejlepší x-menovský film, ale ani o ten nejhorší. Největší problém je ovšem ten, že film má strašně zdlouhavý úvod, který postupně směřuje k vyvrcholení (boji s Apokalypsem) a to mi přišlo strašně zjednodušené až odbyté... Prostě finále mě dost zklamalo. Ovšem trochu to kompenzují bravurní scény s Quicksilverem a úplně parádní scéna s Wolverinem, takhle by nějak měl vypadat jeho sólo film. Postavy jsou celkem v pohodě, takový průměr. Skvělý je opět Magneto a Quicksilver. Naopak Apokalyps se fakt moc nepovedl a to nemluvím jen o vzhledu. Noví herci pro staré role jsou v pohodě, především herec Scotta vypadá slibně. Já jsem se vážně bavil, ale je fakt, že velmi dobré scény střídají takové ty průměrné. Těsné čtyři hvězdy.

(4. června 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název X-Men: Apocalypse
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 19/05/2016
Premiéra v zahraničí 19/05/2016

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 16. července 2015
Naposledy editováno 1. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku