80.0%
Superman: Soudný den

Superman: Doomsday

80.0%

Když Lexcorp náhodou vykope intergalaktického sériového vraha Doomsdaye, Superman se s ním utká tváří v tvář v osudovém souboji.

Obsah

Celý svět společně oplakává svého hrdinu a lidé si uvědomují, že už se nikdy nebudou cítit opravdu v bezpečí. Supermanovi nepřátelé se radují – všichni až na Lexe Luthora. Ten truchlí nad ztrátou svým vlastním šíleným způsobem a odstartuje řetěz hrozivých událostí, jejichž důsledky nemohl předvídat ani on sám. Toto celovečerní animované dobrodružství, natočené podle nejprodávanějšího comicsu všech dob, Supermanova smrt od DC Comics, se honosí vzrušujícími akčními sekvencemi, které mohou konkurovat čemukoliv, co jste kdy s Mužem z oceli TM viděli.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Tak jako za mě celkem spokojenost. Tento animák se může, co do obsahové stránky, směle měřit s většinou hraných Supermanů. Jedná se o temnějším animák, což je jenom dobře. Příběh hezky odsýpá, je nabitý bitkami a má hlavu a dokonce i patu. Taky se jedná o jeden z mála filmů se Superman, kde mi je tento týpek v červených trenkách doslova sympatický. Lois je taky v pohodě, ale kdo doslova válí, to je Lex Luthor (úžasně napsaná postava). Po první polovině (která byla skvělá), jsem si říkal, co může ještě přijít, aby to bylo takhle dobré a druhá polovina ani trochu nezaostávala. Opravdu animák, jehož scénář je dobrý po celou stopáž. Film má výbornou atmosféru a uvidíme Supáka i krvácet, což také není častá věc. Jediné, co toto dílo trochu shazuje je slabší animace, která je i na tu dobu nedokonalá. Ale i tak se jedná o jeden z nejlepších filmů se Superman a to počítám i hrané.

(9. února 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Superman: Doomsday
Kategorie TV Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 22/03/2010
Premiéra v zahraničí 17/09/2007

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 9. února 2015
Naposledy editováno 9. února 2015

Najdete nás na Facebooku