60.0%
Fantastic Four

The Fantastic Four

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna.

Obsah

 Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Rozhodne najlepší film FF.Za mňa je veľkým plusom že sa film zbavil infantilnosti hlboko zakorenenej v oboch predchádzajúcich filmoch...Zvýšil sa rating prístupnosti,zvýšila sa kvalita filmu.Civilné pojatie určite dostalo FF tam,kam ani zďaleka nenakukol ani jeden filmový predchodca prvej rodiny Marvelu.Len škoda že sa opať jedná len o prerozprávanie vzniku FF...nechápem prečo keď každý vie ako to bolo...a posun do civilnej roviny má za následok mnoho kecov a spád príde až takmer na záver...

(23. ledna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Fantastic Four
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 06/08/2015
Premiéra v zahraničí 06/08/2015

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 27. ledna 2015
Naposledy editováno 12. srpna 2015

Najdete nás na Facebooku