100.0%
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Osud planety Země je nejistý. Neustále je v ohrožení a teď se žene hrozba největší. Šílený titán Thanos se chce o zkázu naší planety postarat osobně. Do cesty se mu ale postaví nejmocnější hrdinové celé galaxie.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Všechno super, viz má recenze na webu

(3. května 2018)
karl173
Offline

Parádní film, který mi konečně ukázal že Marvel umí natočit dobře i Avengers. Není to zcela dokonalé, ale i tak to je zkrátka velká paráda s velkým P. Těším se na pokračování celého MCU.

(3. května 2018)
S4TW
Offline

Tenhle film má všechno, co od superhrdinské akčňárny chcete. Navíc je to vyústění dlouholeté práce MCU, které se nad míru povedlo. Super hlášky, akční scény, výborní herci, parádní záporák, svižné tempo. Po hodně dlouhé době se mi u filmu nestalo, že bych u něj chtěl usínat (věk nezastavíš, teď nenaznačuji nic o kvalitách filmu, jen prostě nevydržím 2-3 hodiny). DC prostě Marvel ve filmovém universu už nemá šanci dohnat, ba se k nim ani přiblížit, nemají koncept, ale hlavně nemají herce... Ale to nechejme být. Tohle byla parádička, Thanos je padouch jak se patří, navíc se mi líbilo, že dostal i jistou hloubku. Konec super, ale prostě ho sežrat nemohu, když vím, to je jediná škoda. Samozřejmě se najdou filmový hippsteři, kteří budou značně nespokojeni kvůli tomu, že to bylo... prostě něco. K nim mám jen jedno - 2001: Vesmírná odysea je nejnudnější film, jaký jsem viděl, čau.

(3. května 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers: Infinity War
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 26/04/2018
Premiéra v zahraničí 01/05/2018

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 28. října 2014
Naposledy editováno 6. dubna 2018

Najdete nás na Facebooku