95.0%
Flash (TV seriál)

The Flash

95.0%

TV seriál o forezním chemikovi Barry Allenovi, kterého velká nehoda v Central City promění na superhrdinu, se schopností vyvíjet ohromnou rychlost.

Obsah

TV seriál o forezním chemikovi Barry Allenovi, kterého velká nehoda v Central City promění na superhrdinu, se schopností vyvíjet ohromnou rychlost.

Zdroj: Autor záznamu

Najdete nás na Facebooku

Režie

Zobrazit více

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Je to takové komiksovější, než Arrow, méně temné, méně detektivní. Naopak je to takové pozitivnější, i když je tu i několik drsnějších okamžiků, ale už tu není ta věčně deštivá a depresivní atmosféra, odehrávající se v noci ve Starling City. Navíc i představitel Barryho je daleko veselejší typan a s Wellsem jsou to tahouni celého seriálu. Dočkáme se spousty metalidí s nejrůznějšími schopnosti, díky čemuž nám jsou servírované povedené bitvy s pěknými efekty. Příběh graduje a má šťávu. Já jsem se moc bavil a jsem rád, že se nedrží ve stylu Arrowa, ale naopak přináší něco nového a je správně komiksový.

(6. srpna 2015)
Lares14
Offline

Zatím nejlepší comixoví seroš co jsem kdy viděl......

(15. srpna 2017)
Professor Zoom
Offline

Na niečo takéto som čakal už veľmi dlho. Môj najobľúbenejší superhrdina z DC Comics dostal svoj vlastný TV seriál - a že sa podaril. Do konca 1. série som sa u žiadnej epizódy nenudil. Záporné charaktery boli vybrané parádne, hudba taktiež na veľmi dobrej úrovni, efekty na TV seriál taktiež v pohode a Gustina si ako Barryho zamilujete. Maximálne by som hlavného záporáka 1. série (SPOILER: Reverse-Flasha (Professor Zoom)) možno nedal hneď do 1. série ale aj tak bol parádny. Uvidíme čo prinesie 2. séria spolu s Hunterom Zolomonom aka Zoomom. 98%-5*

(25. července 2015)
jardoom
Offline

Já myslím, že se seriál povedl. Hodně me mrzí fakt, že tento Barry nebude tím, který se stane filmovým DCCU Flashem, a nahradí jej teplej Ezra. Třeba ale bude lepší, kdo ví. Tento Flash je ale velmi dobrý, a až na kostým bych nic neměnil. Zajímavý příběh, zajímavé události, zvraty, postavy a propojení s Arrowem také supr..

(22. července 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Flash
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR --
Premiéra v zahraničí 07/10/2014

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 16. srpna 2014
Naposledy editováno 20. března 2016

Najdete nás na Facebooku